WHISPER IGT 5,5 mm-es légpuska
Kód: STZGA2WIA0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WHISPER IGT 5,5 mm-es légpuska| Hossz | 1170 mm |
| Súly | 3 kg |
| Biztonsági kapcsoló | Automatikus |
| Maximális sebesség | 210 m/s |
| Kaliber | 5,5 mm |
| Lövés típusa | Diabolo (gomba alakú, lapos vagy hegyes) |
| Légpuska típus | Tavaszi |
| Állítható lombikhossz | Igen |
| Állítható ravasz | Igen |
| Karakterlánc típusa | Klasszikus - törött |
| SAS lengéscsillapító rendszer | Igen |
| Vasúti | 11 mm |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag | Műanyag |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 3.8 kg |
| EAN vonalkód: | 793676076164 |
| Hossz: | 1170 mm |
| Súly: | 3 kg |
| Biztonsági kapcsoló: | Automatikus |
| Maximális sebesség: | 210 m/s |
| Kaliber: | 5,5 mm |
| A lövés típusa: | Diabolo (gomba alakú, lapos vagy hegyes) |
| Légpuska típus: | Tavaszi |
| Állítható lombikhossz: | Igen |
| Állítható ravasz: | Igen |
| Karakterlánc típusa: | Klasszikus - törött |
| SAS lengéscsillapító rendszer: | Igen |
| Vasúti: | 11 mm |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag: | Műanyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

