SKULLCANDY S6HVW-S951 Hesh Evo fejhallgató
Kód: AKGSKLSBL0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SKULLCANDY S6HVW-S951 Hesh Evo fejhallgató| Magasság | 245 mm |
| Súly | 213 g |
| Mélység | 59 mm |
| Szélesség | 205 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága | 245 mm |
| Csomag szélessége | 205 mm |
| Csomagolási mélység | 59 mm |
| Súly csomagolással együtt | 415 g |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Bluetooth | Igen |
| Vezérlőbillentyűk | Hangerő +, Sáv <, Hangerő -, Sáv> |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, teljesen körülölelő fülhallgató |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Szín | Fehér |
| Csuklós | Igen |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 36 óra |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Gyors töltés | 10 perc |
| Gyors töltés | Igen |
| Mennyiség dobozonként | 8 darab |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 3% |
| Impedancia | 32 ohm |
| Egységvezérlő | 4 cm |
| Fejhallgató érzékenysége | 91,3 dB |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Mikrofon típusa | Beépített |
| Mikrofon zajszűrése | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 810145320259 |
| Magasság: | 245 mm |
| Súly: | 213 g |
| Mélység: | 59 mm |
| Szélesség: | 205 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága: | 245 mm |
| Csomag szélessége: | 205 mm |
| Csomagolási mélység: | 59 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 415 g |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| Vezérlőbillentyűk: | Hangerő +, Pálya, Kötet -, Pálya> |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, Teljesen körülölelő fülek |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Szín: | Fehér |
| Csuklós: | Igen |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 36 óra |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Gyors töltés: | Igen |
| Mennyiség dobozonként: | 8 darab |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 3% |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 91,3 dB |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

