Skullcandy Crusher 540 aktív fülre helyezhető fejhallgató, puha rózsaszín
Kód: AKGSKLSBL0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skullcandy Crusher 540 aktív fülre helyezhető fejhallgató, puha rózsaszín| Súly | 312 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Levehető kábel | Igen |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Csuklós | Igen |
| Szín | Rózsaszín |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Töltési forrás | USB |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Gyors töltés | 10 perc |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 40 óra |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Impedancia | 32 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Fejhallgató típusa | A füleken |
| Hangnyomásszint | 95 - 100 dB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.505 kg |
| EAN vonalkód: | 810145323229 |
| Súly: | 312 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Levehető kábel: | Igen |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Csuklós: | Igen |
| Szín: | Rózsaszín |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Töltési forrás: | USB |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Gyors töltés: | 10 perc |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 40 óra |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Fejhallgató típusa: | A füleken |
| Hangnyomásszint: | 95 - 100 dB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

