Samsung Galaxy Watch SM-L300NZGAEUE Okosóra és sportóra 3,33 cm (1,31") 40 mm Digitális Érintőképernyő Wi-Fi Zöld
Kód: AKGSA1SMA0218
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Watch SM-L300NZGAEUE Okosóra és sportóra 3,33 cm (1,31") 40 mm Digitális Érintőképernyő Wi-Fi Zöld| Akkumulátor kapacitása | 300mAh |
| Öv színe | Zöld |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Arc | Kerek |
| Óratok mérete | 40 mm |
| Óratok színe | Fekete |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| USB-port | Nem |
| Wi-Fi | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző átlója | 3,33 cm (1,31") |
| Érintőképernyő | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja a készüléket magas hőmérsékletű helyen., Legyen óvatos az akkumulátor megérintésekor, forró lehet., A termék lítium akkumulátort tartalmaz, ami veszélyes a környezetre. Ne dobja ki a háztartási hulladékkal együtt. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095662282 |
| Akkumulátor kapacitása: | 300mAh |
| Öv színe: | Zöld |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Arc: | Kerek |
| Óratok mérete: | 40 mm |
| Óratok színe: | Fekete |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| USB-port: | Nem |
| Wi-Fi: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző átlója: | 3,33 cm (1,31") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja a készüléket magas hőmérsékletű helyen., Legyen óvatos az akkumulátor megérintésekor, forró lehet., A termék lítium akkumulátort tartalmaz, amely veszélyes a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

