Samsung Galaxy Watch 8 Classic 3,3 cm (1,3") AMOLED 46 mm Digitális 438 x 438 px Érintőképernyő Ezüst Wi-Fi GPS
Kód: AKGSA1SMA0233
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Watch 8 Classic 3,3 cm (1,3") AMOLED 46 mm Digitális 438 x 438 px Érintőképernyő Ezüst Wi-Fi GPS| GPS | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| GLONASS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Galilei | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok | AWB, AMR, 3GA, WAV, MP3, AAC, OGA, OGG, M4A |
| Virtuális asszisztens | Samsung Bixby |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Barométer | Igen |
| Pulzusmérő típusa | Optikai |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Naptár | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Katonai szabvány | MIL-STD-810H |
| Giroszkóp | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 40 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 445mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Töltési idő | 1,3 óra |
| Óratok anyaga | Alumínium |
| Óratok színe | Ezüst |
| Csat színe | Ezüst |
| Hátlap anyaga | Zafír üveg |
| Arc | Kerek |
| Zárás típusa | Egyágú csattal zárható |
| Óratok mérete | 46 mm |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Öv színe | Fehér |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Súly | 63,5 g |
| Mélység | 46 mm |
| Szélesség | 46,4 mm |
| Vastagság | 1,06 cm |
| Sporttevékenység-alkalmazások | Samsung Egészségügy |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| NFC | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Processzor modell | Exynos W1000 |
| Flash memória | 64 GB |
| Processzor gyártója | Samsung |
| RAM-kapacitás | 2000 MB |
| Biztosított operációs rendszer | Wear OS |
| Processzormagok száma | 5 |
| A képalkotó technológia marketingneve | Szuper AMOLED |
| Kijelző átlója | 3,3 cm (1,3") |
| Pixelsűrűség | 327ppi |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző fényereje | 600 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása | 438 x 438 képpont |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelzőtechnológia | AMOLED |
| Érintőképernyő | Igen |
| Mindig látható | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097415459 |
| GPS: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AWB, AMR, 3GA, WAV, MP3, AAC, OGA, OGG, M4A |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Pulzusmérő típusa: | Optikai |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Giroszkóp: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 40 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 445mAh |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Töltési idő: | 1,3 óra |
| Óratok anyaga: | Alumínium |
| Óratok színe: | Ezüst |
| Csat színe: | Ezüst |
| Hátlap anyaga: | Zafír üveg |
| Arc: | Kerek |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Óratok mérete: | 46 mm |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Öv színe: | Fehér |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Súly: | 63,5 g |
| Mélység: | 46 mm |
| Szélesség: | 46,4 mm |
| Vastagság: | 1,06 cm |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Samsung Egészségügy |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| NFC: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Processzor modell: | Exynos W1000 |
| Flash memória: | 64 GB |
| Processzor gyártója: | Samsung |
| RAM-kapacitás: | 2000 MB |
| Biztosított operációs rendszer: | Wear OS |
| Processzormagok száma: | 5 |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Kijelző átlója: | 3,3 cm (1,3") |
| Pixelsűrűség: | 327ppi |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző fényereje: | 600 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 438 x 438 képpont |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Mindig látható: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

