QNAP TS-264 NAS Tower Intel® Celeron® N5095 8 GB 0 TB QNAP QTS Černá, Zlato
Kód: NASQNANAS0301
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-264 NAS Tower Intel® Celeron® N5095 8 GB 0 TB QNAP QTS Černá, Zlato| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Model procesoru | N5095 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Typ procesoru | Intel® Celeron® |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s, 100 |
| DHCP server | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podpora iSCSI | Ano |
| Podporované síťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| Podporované systémy souborů | HFS+, ext4, exFAT, ext3, NTFS, FAT32 |
| Úrovně RAID | 1, JBOD, 0 |
| Nainstalované disky | Ne |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 3.5", 2.5 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 2 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| Roaming disku | Ano |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Počet M.2 (M & B) slotů | 2 |
| Spotřeba elektrické energie | 12,448 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 65 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 18,288 W |
| Pozice napájecího zdroje | Externí |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Barva | Černá, Zlato |
| LED indikátory | USB, Status, Výkon, LAN, HDD |
| Typ skříně | Tower |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 7 cm |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Hloubka balení | 278 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,68 kg |
| Výška balení | 205 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 168 mm |
| Šířka balení | 313 mm |
| Hloubka | 226 mm |
| Hmotnost | 1,55 kg |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Fibre Channel | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy | Solaris 11 SPARC, IBM AIX 7.1, Solaris 10 SPARC, Solaris 10, IBM AIX 7.2, Solaris 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Poskytovaný operační systém | QNAP QTS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 11, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2 |
| Verze operačního systému | 5,0,1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| USB port | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Sloty PCI Express ×2 (Gen 3.x) | 1 |
| Současná připojení | 1500 |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Maximální podporovaná RAM | 8 GB |
| Paměť flash | 4000 MB |
| Aktuální kopie | Ano |
| Zálohovací funkce | USB disk, iSCSI LUN |
| Bzučák | Ano |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | FIPS 140-2, 256-bit AES |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Sdílená složka | 512 |
| Zálohování | Ano |
| Vícejazyčná podpora | Ano |
| Systémový protokol | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Třída zařízení | Domácnosti a domácí kanceláře |
| Model | NAS |
| Webové prohlížeče | Apple Safar, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Počet uživatelů | 4096 uživatel/ů |
| Tlačítko reset | Ano |
| Funkce USB kopírování | Ano |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Počet šroubů | 12 |
| Typ balení | Krabice |
| Dodávané kabely | AC, LAN (RJ-45) |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Externí napájecí adaptér | Ano |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ne |
| Nečinné stavy | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Varování | Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Spotřebič sami nerozebírejte. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 2.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4711103082331 |
| Processzor gyorsítótára: | 4 MB |
| Processzor modell: | |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,9 GHz |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzorszálak száma: | 4 |
| CPU-konfiguráció (max.): | 1 |
| Processzor típusa: | Intel® Celeron® |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 1000 Mbps, 2500 Mbps, 100 |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
| Támogatott fájlrendszerek: | HFS+, ext4, exFAT, ext3, NTFS, FAT32 |
| RAID-szintek: | 1, JBOD, 0 |
| Telepített lemezek: | Nem |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Online RAID migráció: | Igen |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5", 2.5 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 2 |
| Támogatott tárolási interfészek: | Soros ATA III |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Lemez roaming: | Igen |
| Teljes telepített tárolókapacitás: | 0 TB |
| M.2 (M és B) foglalatok száma: | 2 |
| Áramfogyasztás: | |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 65 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | |
| Tápegység helye: | Külső |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szín: | Fekete, Arany |
| LED-jelzők: | USB, Állapot, Teljesítmény, HÁTSÓ, Merevlemez |
| Szekrény típusa: | Torony |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 7 cm |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Csomagolási mélység: | 278 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,68 kg |
| Csomag magassága: | 205 mm |
| Szélesség: | 105 mm |
| Magasság: | 168 mm |
| Csomag szélessége: | 313 mm |
| Mélység: | 226 mm |
| Súly: | 1,55 kg |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Száloptikai csatorna: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Solaris 11 SPARC, IBM AIX 7.1, Solaris 10 SPARC, Solaris 10, Solaris 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP QTS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 11, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2 |
| Operációs rendszer verziója: | 5.0.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB-port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| Jelenlegi kapcsolatok: | 1500 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Maximálisan támogatott RAM: | 8 GB |
| Flash memória: | 4000 MB |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Biztonsági mentés funkció: | USB-meghajtó, iSCSI LUN-ok |
| Berregő: | Igen |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | FIPS 140-2, 256 bites AES |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Megosztott mappa: | 512 |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Többnyelvű támogatás: | Igen |
| Rendszernapló: | Igen |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Eszközosztály: | Háztartások és otthoni irodák |
| Modell: | MI |
| Webböngészők: | |
| Távirányító: | Igen |
| Felhasználók száma: | 4096 felhasználó |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| USB másolási funkció: | Igen |
| Megosztott könyvtárakhoz való hozzáférési jogok kezelése: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Csavarok száma: | 12 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, LAN (RJ-45) |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Külső tápegység: | Igen |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT): | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia: | Igen |
| Intel® 64: | Igen |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia: | Igen |
| Intel® megbízható végrehajtási technológia: | Nem |
| Üresjárati állapotok: | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x): | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

