QNAP RAIL-B02 příslušenství k rackům Sada kolejnic
Kód: NASQNAAKC0065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP RAIL-B02 příslušenství k rackům Sada kolejnic| Model | Sada kolejnic |
| Barva | Metalická |
| Kompatibilita | TVS-471U, TVS-871U, TVS-1271U, TS-853U, TS-1253U, TS-870U, TS-1270U, TS-869U, TS-1269U |
| Šířka | 485 mm |
| Minimální ukotvovací hloubka | 44,3 cm |
| Hmotnost | 2,48 kg |
| Maximální ukotvovací hloubka | 81,5 cm |
| Kód harmonizovaného systému | 85389099 |
| Varování | Produkt obsahuje baterie, které musí být zlikvidovány v souladu s místními předpisy., Při připojování a odpojování kabelů buďte opatrní, abyste předešli úrazu elektrickým proudem., Přístroj nerozebírejte ani neupravujte; může to způsobit poškození a ztrátu záruky. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - accessories |
|---|---|
| Súly: | 2.485 kg |
| EAN vonalkód: | 4712511127386 |
| Model: | Sada kolejnic |
| Barva: | Metalická |
| Kompatibilita: | TVS-471U, TVS-871U, TVS-1271U, TS-853U, TS-1253U, TS-870U, TS-1270U, TS-869U, TS-1269U |
| Šířka: | 485 mm |
| Minimální ukotvovací hloubka: | 44,3 cm |
| Hmotnost: | 2,48 kg |
| Maximální ukotvovací hloubka: | 81,5 cm |
| Kód harmonizovaného systému: | 85389099 |
| Varování: | Produkt obsahuje baterie, které musí být zlikvidovány v souladu s místními předpisy., Při připojování a odpojování kabelů buďte opatrní, abyste předešli úrazu elektrickým proudem., Přístroj nerozebírejte ani neupravujte; může to způsobit poškození a ztrátu záruky. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

