Poe Lang Célpont 30" D-016-B Alumínium Nyílvessző 5 db Kék
Kód: STZPO3SDL0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Poe Lang Célpont 30" D-016-B Alumínium Nyílvessző 5 db Kék| Terméktípus | nyíl |
| Anyag | Alumínium, Műanyagok |
| Szín | Kék |
| Összeg | 5 |
| Hossz | 762 mm |
| Figyelmeztetés | Kerülje az emberekre vagy állatokra való irányítást. Csak felnőtt felügyelete mellett használható. Gyermekektől elzárva, biztonságos helyen tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bow arrows |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5902944159163 |
| Terméktípus: | nyíl |
| Anyag: | Alumínium, Műanyagok |
| Szín: | Kék |
| Összeg: | 5 |
| Hossz: | 762 mm |
| Figyelmeztetés: | Kerülje az emberekre vagy állatokra való rámutatást., Csak felnőtt felügyelete mellett használható., Gyermekektől elzárva, biztonságos helyen tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

