PNY RTX PRO 4000 Blackwell, 24 GB GDDR7 ECC 192-bit, 140W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1, držák ATX, 1x napájecí kabel CEM5 16-pin, FHML Single Slot, malá krabice
Kód: KGKPNYNVD0091
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY RTX PRO 4000 Blackwell, 24 GB GDDR7 ECC 192-bit, 140W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1, držák ATX, 1x napájecí kabel CEM5 16-pin, FHML Single Slot, malá krabice| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| CUDA | Ano |
| CUDA jádra | 8960 |
| Maximální spotřeba energie | 140 W |
| Počet slotů | 1 |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Typ balení | Small box |
| Délka | 241,3 mm |
| Hmotnost | 554 g |
| Výška | 111,8 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Rozhraní | PCI Express x16 5.0 |
| Verze DisplayPortu | 2.1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 4 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Paměť grafické karty | 24 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 0.78 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403403546 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA: | Igen |
| CUDA magok: | 8960 |
| Maximális energiafogyasztás: | 140 W |
| Rések száma: | 1 |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Csomagolás típusa: | Kis doboz |
| Hossz: | 241,3 mm |
| Súly: | 554 g |
| Magasság: | 111,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Felület: | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| Memóriabusz: | 192 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 24 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

