Пневматична Gamo Whisper IGT кал. Від 4,5 мм до 17 Дж ...
Kód: STZGA2WIA0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Пневматична Gamo Whisper IGT кал. Від 4,5 мм до 17 Дж ...| Hmotnost | 2,96 kg |
| Délka | 1170 mm |
| Kapacita zásobníku | 1 ks. |
| Typ vzduchovky | Spring |
| Země výroby | Španělsko |
| Výstupní energie | 10,94 J |
| Ráže | 4,5 mm |
| Typ záběru | Diabolo (hřibovité, ploché nebo špičaté) |
| Bezpečnostní přerušovač | Ručně |
| Maximální rychlost | 305 m/s |
| Postel | Polymer |
| Železnice | 11 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál těla | Polymer vyztužený ABS |
| Materiál | Polymer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 3.01 kg |
| EAN vonalkód: | 793676044057 |
| Hmotnost: | 2,96 kg |
| Délka: | 1170 mm |
| Kapacita zásobníku: | 1 ks. |
| Typ vzduchovky: | Spring |
| Země výroby: | Španělsko |
| Výstupní energie: | 10,94 J |
| Ráže: | 4,5 mm |
| Typ záběru: | Diabolo (hřibovité, ploché nebo špičaté) |
| Bezpečnostní přerušovač: | Ručně |
| Maximální rychlost: | 305 m/s |
| Postel: | Polymer |
| Železnice: | 11 mm |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Polymer vyztužený ABS |
| Materiál: | Polymer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

