OnePlus Watch 3 43mm 3,35 cm (1,32") AMOLED Digitális 466 x 466 px Érintőképernyő Ezüst, Titán Wi-Fi GPS
Kód: AKGONESMA0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OnePlus Watch 3 43mm 3,35 cm (1,32") AMOLED Digitális 466 x 466 px Érintőképernyő Ezüst, Titán Wi-Fi GPS| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| BeiDou | Igen |
| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Érintkező pulzusmérők | Igen |
| SOS riasztási funkció | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Pulzusmérő típusa | Optikai |
| Alvásminőség | Igen |
| Virtuális asszisztens | Google Asszisztens |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Naptár | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Alvási apnoe észlelése | Igen |
| Ajánlott tevékenység | Tollaslabda, Tenisz, Kerékpározás, Úszás, Futás, Séta, Síelés, Ellipszis tréner, Evezés |
| Pulzusmérő | Igen |
| Barométer | Igen |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Futási dinamika | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 60 óra |
| Akkumulátor élettartama | 7 nap |
| Akkumulátor kapacitása | 354mAh |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok mérete | 43 mm |
| Ragasztószalag anyaga | Gumi |
| Öv színe | Fehér |
| Óratok színe | Titán, ezüst |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Arc | Kerek |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Csuklóméret | 130 - 210 mm |
| Mélység | 43,2 mm |
| Vastagság | 1,1 cm |
| Szélesség | 43,2 mm |
| Súly | 37,8 g |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| NFC | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Wi-Fi | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Processzor gyártója | Qualcomm |
| Processzor modell | Snapdragon W5 1. generáció |
| Kijelző átlója | 3,35 cm (1,32") |
| Pixelsűrűség | 352ppi |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző felbontása | 466 x 466 képpont |
| Kijelzőtechnológia | AMOLED |
| Érintőképernyő | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Töltőbázis | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 6921815628613 |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| BeiDou: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Érintkező pulzusmérők: | Igen |
| SOS riasztási funkció: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Pulzusmérő típusa: | Optikai |
| Alvásminőség: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Alvási apnoe észlelése: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Tollaslabda, Tenisz, Kerékpározás, Úszás, Futás, Séta, Síelés, Elliptikus, Evezés |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 60 óra |
| Akkumulátor élettartama: | 7 nap |
| Akkumulátor kapacitása: | 354mAh |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Óratok anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Óratok mérete: | 43 mm |
| Ragasztószalag anyaga: | Gumi |
| Öv színe: | Fehér |
| Óratok színe: | Titán, Ezüst |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Arc: | Kerek |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Csuklóméret: | 130 - 210 mm |
| Mélység: | 43,2 mm |
| Vastagság: | 1,1 cm |
| Szélesség: | 43,2 mm |
| Súly: | 37,8 g |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| NFC: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Processzor gyártója: | Qualcomm |
| Processzor modell: | Snapdragon W5 1. generáció |
| Kijelző átlója: | 3,35 cm (1,32") |
| Pixelsűrűség: | 352ppi |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző felbontása: | 466 x 466 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Töltőbázis: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

