Naviják Shimano Baitrunner ST-FB4000
Kód: LIWSHIKOL0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Naviják Shimano Baitrunner ST-FB4000| Počet ložisek | 2 |
| Velikost | 4000 |
| Převodový poměr | 4:8:1 |
| Způsob rybolovu | Kaprová |
| Paprsek | 75 cm |
| Kapacita cívky | 0,35 mm - 130 m |
| Maximální brzdný výkon | 6 kg |
| Hmotnost | 355 g |
| Země původu | Japonsko |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fishing reels |
|---|---|
| Súly: | 0.474 kg |
| EAN vonalkód: | 022255190268 |
| Počet ložisek: | 2 |
| Velikost: | 4000 |
| Převodový poměr: | 4:8:1 |
| Způsob rybolovu: | Kaprová |
| Paprsek: | 75 cm |
| Kapacita cívky: | 0,35 mm - 130 m |
| Maximální brzdný výkon: | 6 kg |
| Hmotnost: | 355 g |
| Země původu: | Japonsko |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

