Light4Me FM 500 LED V2 - 500W-os füst-/ködgenerátor 3x1W RGB fényhatással
Kód: WYTL4MDYM0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me FM 500 LED V2 - 500W-os füst-/ködgenerátor 3x1W RGB fényhatással| Hatékonyság | 50 m³/perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Terméktípus | Szappanbuborék-generátor |
| Biztosíték | 3 A |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Hordozólyuk | Nem |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 125 mm |
| Súly | 1,2 kg |
| Magasság | 135 mm |
| Folyadéktartály kapacitása | 0,33 liter |
| Mélység | 240 mm |
| A csomag tartalma | Füst- és ködgenerátor x 1, tápkábel, távirányító medál x 1, felhasználói kézikönyv, fogantyú x 1 |
| Lámpák száma | 3 lámpa |
| LED-jelzők | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be közvetlenül a gőzöket., A készüléket gyújtóforrástól távol tárolja és használja., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Alapanyag | Vas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smoke |
|---|---|
| Súly: | 1.78 kg |
| EAN vonalkód: | 5908249829008 |
| Hatékonyság: | 50 m³/perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Terméktípus: | Szappanbuborék-generátor |
| Biztosíték: | 3 A |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Hordozólyuk: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 125 mm |
| Súly: | 1,2 kg |
| Magasság: | 135 mm |
| Folyadéktartály kapacitása: | 0,33 liter |
| Mélység: | 240 mm |
| A csomag tartalma: | Füst- és ködgenerátor x 1, Tápkábel, 1 db távirányító medál, Felhasználói kézikönyv, 1 db fogantyú |
| Lámpák száma: | 3 lámpa |
| LED-jelzők: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be közvetlenül a gőzöket., A készüléket tűzforrásoktól távol tárolja és használja., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Alapanyag: | Vas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

