Light4Me Fekete PAR 30x3W RGBA-UV LED - LED színpadi reflektor
Kód: OSCL4MRPA0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Light4Me Fekete PAR 30x3W RGBA-UV LED - LED színpadi reflektor| DMX bemenet | 1 |
| DMX kimenet | 1 |
| Terméktípus | LED-világítás |
| Áramfogyasztás | 90 W |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 1,3 kg |
| Szélesség | 195 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Világító LED-ek száma | 30 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PAR headlights |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5907780147756 |
| DMX bemenet: | 1 |
| DMX kimenet: | 1 |
| Terméktípus: | LED-világítás |
| Áramfogyasztás: | 90 W |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 220 mm |
| Súly: | 1,3 kg |
| Szélesség: | 195 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Világító LED-ek száma: | 30 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

