LG 43UH5Q Plochá digitální tabule 109,2 cm (43") LCD Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Černá WebOS 24/7
Kód: TVALG-LCD0760
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 43UH5Q Plochá digitální tabule 109,2 cm (43") LCD Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Černá WebOS 24/7| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | SNMP |
| Wi-Fi | Ano |
| Maximální disipace tepla | 423 BTU/h |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 65 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Tepelné vyzařování | 222 BTU/h |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 82,6 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Maximální spotřeba energie | 124 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Barva rámečku | Black |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Barva | Černá |
| RMS výkon | 20 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výška displeje | 561 mm |
| Šířka displeje | 971,7 mm |
| Hmotnost displeje | 9,4 kg |
| Hloubka displeje | 29,7 mm |
| Šířka balení | 1055 mm |
| Hloubka balení | 140 mm |
| Výška balení | 660 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,3 kg |
| Povrchová úprava | 25% |
| Hodiny reálného času (RTC) | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, ErP |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Spotřeba energie (úsporně) | 46 W |
| Plug and Play | Ano |
| Zabudovaný senzor jasu | Ano |
| Šířka rámečku | 1,14 cm |
| DVI port | Ne |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet vstupních HDMI portů | 3 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| PC Audio out | Ano |
| RS-232C | Ano |
| Počet portů USB | 2 |
| USB verze | 2.0 |
| Vstup pro infračervené dálkové ovládání | 1 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| USB port | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Účel | Univerzální |
| HDCP | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 24/7 |
| Verze HDCP | 1.4/2.2 |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 21 |
| Režim obrazu | Energeticky šetrný |
| Automatická kontrola jasu | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP5X |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| LED podsvícení | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Barevný gamut | 95% |
| Odezva | 8 ms |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Životnost panelu | 50000 h |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Typ panelu | ADS |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Baterie | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Verze operačního systému | webOS 8.0 |
| Typ počítačového systému | System on Chip (SoC) |
| Počítačový systém | Ano |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2406049 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 11.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096540725 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Šifrování/zabezpečení: | SNMP |
| Wi-Fi: | Ano |
| Maximální disipace tepla: | 423 BTU/h |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 65 W |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Tepelné vyzařování: | 222 BTU/h |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 82,6 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Maximální spotřeba energie: | 124 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Barva rámečku: | Black |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Orientace: | Horizontání/vertikální |
| Barva: | Černá |
| RMS výkon: | 20 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Výška displeje: | 561 mm |
| Šířka displeje: | 971,7 mm |
| Hmotnost displeje: | 9,4 kg |
| Hloubka displeje: | 29,7 mm |
| Šířka balení: | 1055 mm |
| Hloubka balení: | 140 mm |
| Výška balení: | 660 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 11,3 kg |
| Povrchová úprava: | 25% |
| Hodiny reálného času (RTC): | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR, ErP |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Spotřeba energie (úsporně): | 46 W |
| Plug and Play: | Ano |
| Zabudovaný senzor jasu: | Ano |
| Šířka rámečku: | 1,14 cm |
| DVI port: | Ne |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Počet vstupních HDMI portů: | 3 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| PC Audio out: | Ano |
| RS-232C: | Ano |
| Počet portů USB: | 2 |
| USB verze: | 2.0 |
| Vstup pro infračervené dálkové ovládání: | 1 |
| DisplayPorts - vstup: | 1 |
| USB port: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Účel: | Univerzální |
| HDCP: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 24/7 |
| Verze HDCP: | 1.4/2.2 |
| Obraz v obraze (PIP): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 21 |
| Režim obrazu: | Energeticky šetrný |
| Automatická kontrola jasu: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP5X |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie displeje: | LCD |
| Typ LED podsvícení: | Edge-LED |
| Hloubka barev: | 10 bit |
| Barevný gamut: | 95% |
| Odezva: | 8 ms |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Životnost panelu: | 50000 h |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Kontrastní poměr (typický): | 1200:1 |
| Typ panelu: | ADS |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Jas displeje: | 500 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Baterie: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Verze operačního systému: | webOS 8.0 |
| Typ počítačového systému: | System on Chip (SoC) |
| Počítačový systém: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2406049 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

