Kingston Technology KSM56R46BD4PMI-64HAI memóriamodul 64 GB 1 x 64 GB DDR5 5600 MT/s ECC
Kód: PSEKINDR50093
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KSM56R46BD4PMI-64HAI memóriamodul 64 GB 1 x 64 GB DDR5 5600 MT/s ECC| Memória rangsor | 2 |
| CAS-késés | 46 |
| ECC | Igen |
| Belső memória | 64 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Moduláris konfiguráció | 8192 millió x 80 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x64GB |
| Puffer típusa | Regisztrált (pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 1,8 V |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| TRP | 16 |
| SPD-profil | Igen |
| Sorozat ciklusideje | 48 ns |
| Memória adatátviteli sebesség | 5600 MT/s |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 295 ns |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Ólombevonat | Arany |
| Szélesség | 133,3 mm |
| Magasság | 31,2 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–95 °C |
| Nem tartalmaz | Halogén |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DDR5 memory |
|---|---|
| Súly: | 0.034 kg |
| EAN vonalkód: | 740617337198 |
| Memória rangsor: | 2 |
| CAS-késés: | 46 |
| ECC: | Igen |
| Belső memória: | 64 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Moduláris konfiguráció: | 8192 millió x 80 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x64GB |
| Puffer típusa: | Regisztrált (pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 1,8 V |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| TRP: | 16 |
| SPD-profil: | Igen |
| Sorozat ciklusideje: | 48 ns |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 295 ns |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Ólombevonat: | Arany |
| Szélesség: | 133,3 mm |
| Magasság: | 31,2 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–95 °C |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

