Huawei WATCH 5 3,51 cm (1,38") 46 mm Digitális 466 x 466 px Érintőképernyő Lila GPS
Kód: AKGHUASMA0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huawei WATCH 5 3,51 cm (1,38") 46 mm Digitális 466 x 466 px Érintőképernyő Lila GPS| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| GPS | Igen |
| SIM-kártya típusa | eSIM |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Vérnyomásmonitorozás | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Hangjelzések | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Vibrációs motor | Igen |
| Beépített lépésszámláló | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Naptár | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 288 óra |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor kapacitása | 867 mAh |
| Töltési idő | 1,66 óra |
| Akkumulátor élettartama | 4,5 nap |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Óratok anyaga | Kerámia, Titán |
| Öv színe | Lila |
| Levehető pánt | Igen |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Óratok mérete | 46 mm |
| Csuklóméret | 140 - 210 mm |
| Védő funkciók | Cseppálló, Vízálló |
| Arc | Kerek |
| Óratok színe | Lila |
| Öv szélessége | 2,2 cm |
| Súly | 58 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 46 × 11,3 × 36 mm |
| Csomag szélessége | 120 mm |
| Csomag magassága | 120 mm |
| Súly csomagolással együtt | 353 g |
| Csomagolási mélység | 65 mm |
| Wi-Fi | Nem |
| NFC | Igen |
| USB-port | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása | Bluetooth |
| Bluetooth | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS 14, Android 10.0, iOS 16, Android 11.0, iOS 13, iOS 15, Android 12.0, Android 14.0, Android 13.0 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző felbontása | 466 x 466 képpont |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 3,51 cm (1,38") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.344 kg |
| EAN vonalkód: | 6942103154324 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| GPS: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | eSIM |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Vérnyomásmonitorozás: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Hangjelzések: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Vibrációs motor: | Igen |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 288 óra |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor kapacitása: | 867 mAh |
| Töltési idő: | 1,66 óra |
| Akkumulátor élettartama: | 4,5 nap |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Óratok anyaga: | Kerámia, Titán |
| Öv színe: | Lila |
| Levehető pánt: | Igen |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Óratok mérete: | 46 mm |
| Csuklóméret: | 140 - 210 mm |
| Védő funkciók: | Cseppálló, Vízálló |
| Arc: | Kerek |
| Óratok színe: | Lila |
| Öv szélessége: | 2,2 cm |
| Súly: | 58 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 46 × 11,3 × 36 mm |
| Csomag szélessége: | 120 mm |
| Csomag magassága: | 120 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 353 g |
| Csomagolási mélység: | 65 mm |
| Wi-Fi: | Nem |
| NFC: | Igen |
| USB-port: | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Bluetooth |
| Bluetooth: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS 14, Android 10.0, iOS 16, Android 11.0, iOS 13, iOS 15, Android 12.0, Android 14.0, Android 13.0 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző felbontása: | 466 x 466 képpont |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 3,51 cm (1,38") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

