Havit W320 - 6 az 1-ben vezeték nélküli töltő, fekete
Kód: LADHAVSIC0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit W320 - 6 az 1-ben vezeték nélküli töltő, fekete| Óra funkciók | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| RGB háttérvilágítás | Igen |
| Terméktípus | Vezeték nélküli töltő |
| Gyors töltés | Igen |
| Teljes kimeneti teljesítmény | 15 W |
| Magasság | 73 mm |
| Mélység | 116 mm |
| Szélesség | 145 mm |
| Súly | 225 g |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Maximális hőmérséklet | 45°C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | 0 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–85% |
| Hangerőszabályzó | Gombok |
| Szín | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Fényerő-szabályozás | Igen |
| Kijelző típusa | JÉG |
| A csomag tartalma | USB-A - USB-C kábel, töltő |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag | ABS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119041106 |
| Órafunkciók: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| RGB háttérvilágítás: | Igen |
| Terméktípus: | Vezeték nélküli töltő |
| Gyors töltés: | Igen |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | 15 W |
| Magasság: | 73 mm |
| Mélység: | 116 mm |
| Szélesség: | 145 mm |
| Súly: | 225 g |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Maximális hőmérséklet: | 45°C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | 0 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–85% |
| Hangerőszabályzó: | Gombok |
| Szín: | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Fényerő-szabályozás: | Igen |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| A csomag tartalma: | USB-A - USB-C kábel, Töltő |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag: | ABS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

