GIGABYTE MZ33-AR0 základní deska Socket SP5 Rozšířený ATX
Kód: PLGGIGSAM0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE MZ33-AR0 základní deska Socket SP5 Rozšířený ATX| Patice procesoru | Socket SP5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Kompatibilní procesory | AMD EPYC 9004 |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Řadič LAN | Broadcom BCM57416 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ základní desky | Rozšířený ATX |
| Komponent pro | Server |
| Barva | Modrá |
| Typ zdroje | ATX |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Výška balení | 78 mm |
| Hloubka balení | 355 mm |
| Šířka balení | 409 mm |
| Počet paměťových slotů | 24 |
| Podporované frekvence paměti | 4400 MHz, 4000, 4800, 3600 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Model grafického adaptéru na kartě | Aspeed AST2600 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 80% |
| Dodávané kabely | SATA |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 4 |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 8 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové) | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet COM portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 1.94 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331849894 |
| Processzorfoglalat: | SP5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | AMD EPYC 9004 |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| LAN-vezérlő: | Broadcom BCM57416 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Alaplap típusa: | Kiterjesztett ATX |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Szín: | Kék |
| Forrás típusa: | ATX |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Csomag magassága: | 78 mm |
| Csomagolási mélység: | 355 mm |
| Csomag szélessége: | 409 mm |
| Memóriahelyek száma: | 24 |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4400 MHz, 4000, 4800, 3600 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Aspeed AST2600 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 4 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 8 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| COM portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| VGA portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

