Deuter AC Lite 24 hátizsák 24 l kék
Kód: BAGDUTPLE0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter AC Lite 24 hátizsák 24 l kék| Maximális felhasználó magassága | 195 cm |
| Minimális felhasználó magassága | 170 cm |
| Esővédő | Igen |
| Tevékenység | Túrázás, Túrázás, Hosszú túrák |
| Szín neve | Atlanti tinta |
| Fő termék színe | Kék |
| Lineáris sűrűség | 600D |
| Nem típusa | Egynemű |
| Hátsó szellőzés | Igen |
| Szellőzés | Igen |
| Keret típusa | Belső keret |
| Kamrák száma | 1 |
| Bővíthető | Nem |
| Súly | 930 g |
| Kötet | 24 liter |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Mélység | 230 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy megakadályozza a tartalom elvesztését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051157085 |
| Maximális felhasználó magassága: | 195 cm |
| Minimális felhasználó magassága: | 170 cm |
| Esővédő: | Igen |
| Tevékenység: | Túrázás, Túrázás, Hosszú túrák |
| Szín neve: | Atlanti tinta |
| Fő termék színe: | Kék |
| Lineáris sűrűség: | 600D |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Hátsó szellőzés: | Igen |
| Szellőzés: | Igen |
| Keret típusa: | Belső keret |
| Kamrák száma: | 1 |
| Bővíthető: | Nem |
| Súly: | 930 g |
| Kötet: | 24 liter |
| Szélesség: | 300 mm |
| Magasság: | 570 mm |
| Mélység: | 230 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

