Deuter AC Lite 17 - túrahátizsák (fekete)
Kód: BAGDUTPLE0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter AC Lite 17 - túrahátizsák (fekete)| Tevékenység | Túrázás, Túrázás, Hosszú túrák |
| Nem típusa | Egynemű |
| Szín neve | Fekete |
| Fő termék színe | Fekete |
| Maximális teherbírás | 5 kg |
| Minimális felhasználó magassága | 170 cm |
| Maximális felhasználó magassága | 195 cm |
| Esővédő | Igen |
| Belső zsebek | Hidratációs rendszer rekesz |
| Bővíthető | Nem |
| Keret típusa | Belső keret |
| Víztartály térfogata | 2 liter |
| Bottartó | Igen |
| Kulcstartó | Igen |
| SOS jel | Igen |
| Mélység | 220 mm |
| Súly | 810 g |
| Kötet | 17 liter |
| Szélesség | 280 mm |
| Hossz | 470 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy megakadályozza a tartalom elvesztését. |
| Anyag | 600D poliészter, 210D poliamid |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 0.87 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051156859 |
| Tevékenység: | Túrázás, Túrázás, Hosszú túrák |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Szín neve: | Fekete |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Maximális teherbírás: | 5 kg |
| Minimális felhasználó magassága: | 170 cm |
| Maximális felhasználó magassága: | 195 cm |
| Esővédő: | Igen |
| Belső zsebek: | Hidratációs rendszer rekesz |
| Bővíthető: | Nem |
| Keret típusa: | Belső keret |
| Víztartály térfogata: | 2 liter |
| Bottartó: | Igen |
| Kulcstartó: | Igen |
| SOS jel: | Igen |
| Mélység: | 220 mm |
| Súly: | 810 g |
| Kötet: | 17 liter |
| Szélesség: | 280 mm |
| Hossz: | 470 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. |
| Anyag: | 600D poliészter, Poliamid 210D |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

