BYCZKU Protein Byczku čokoláda, 1000 g
Kód: OISMD1ODB0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BYCZKU Protein Byczku čokoláda, 1000 g| Typ balení | Plastová nádoba |
| Množství | 1 |
| Typ produktu | Proteinový doplněk |
| Složení | Sůl, Sójový lecitin, Aroma, Sukralóza, Mléčný proteinový koncentrát |
| Kapacita | 1 kg |
| Doporučené použití | Během dne |
| Účel | Regenerace, Podporuje budování svalů |
| Příchuť | Čokoláda |
| Druh produktu | Prášek |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Pokud máte nějaké zdravotní potíže nebo užíváte léky, poraďte se před použitím s lékařem. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Proteins |
|---|---|
| Súly: | 1.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5908288964494 |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Množství: | 1 |
| Typ produktu: | Proteinový doplněk |
| Složení: | Sůl, Sójový lecitin, Aroma, Sukralóza, Mléčný proteinový koncentrát |
| Kapacita: | 1 kg |
| Doporučené použití: | Během dne |
| Účel: | Regenerace, Podporuje budování svalů |
| Příchuť: | Čokoláda |
| Druh produktu: | Prášek |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Pokud máte nějaké zdravotní potíže nebo užíváte léky, poraďte se před použitím s lékařem. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

