Zyxel XGN100C v2 belső Ethernet 1000 Mbit/s
Kód: KSIZYXENT0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XGN100C v2 belső Ethernet 1000 Mbit/s| Maximális átviteli sebesség | 1000 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Belső | Igen |
| Komponens ehhez: | PC |
| Tanúsítvány | EMC, CE, FCC, EAC, BSMI, B osztály |
| Szélesség | 82 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Súly | 78 g |
| Mélység | 68 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012 |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, REACH |
| Felület | PCI Express, Ethernet |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Tartalmazza a rögzítőkonzolokat | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network cards |
|---|---|
| Súly: | 0.17 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937636686 |
| Maximális átviteli sebesség: | 1000 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Belső: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Tanúsítvány: | EMC, CE, FCC, EAC, BSMI, B osztály |
| Szélesség: | 82 mm |
| Magasság: | 18 mm |
| Súly: | 78 g |
| Mélység: | 68 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, REACH |
| Felület: | PCI Express, Ethernet |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Tartókonzolokkal együtt: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

