Samsung Galaxy S26 Ultra 17,5 cm (6.9") Dual SIM Android 16.0 5G USB typu C 16 GB 1 TB 5000 mAh Černá
Kód: TKOSA1SZA2063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy S26 Ultra 17,5 cm (6.9") Dual SIM Android 16.0 5G USB typu C 16 GB 1 TB 5000 mAh Černá| Model procesoru | 8 Elite Gen 5 |
| Typ procesoru | Snapdragon |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,74 GHz |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth | Ano |
| Modulace | 4096-QAM |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 2100, 1900, 850 MHz, 900 |
| Podporována pásma 4G | 900, 2300, 1800, 1900, 800, 1500, 2100, 2600, 2500 MHz, 700, 850 |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Standardy 3G | WCDMA, UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvenční pásmo | Tři pásma |
| Standard 5G | Sub6 TDD, Sub6 FDD, Sub6 SDL |
| Podpora pásem 5G | 700, 850, 2600, 800, 1800, 2100, 2300, 3700, 3500, 1900, 1500 MHz, 2500, 900 |
| MIMO | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| NFC | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 1 TB |
| Kapacita paměti RAM | 16 GB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 60 W |
| Barva | Černá |
| Výška | 163,6 mm |
| Šířka | 78,1 mm |
| Hmotnost | 214 g |
| Hloubka | 7,9 mm |
| Rodičovský zámek | Ano |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Podpora Google aplikací | Google Search, Google Maps, Gmail, Google Photos, Google Drive, Google Play, YouTube, Google Meet, Google Chrome |
| Vidlice operačního systému | One UI 8.5 |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 17,5 cm (6.9") |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Jas displeje | 1500 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Rozlišení displeje | 3120 x 1440 px |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Armor 2 |
| Maximální jas displeje (HDR) | 2600 cd/m² |
| Hustota pixelů | 499 ppi |
| Technologie specifické pro značku | Stále zapnutý displej |
| Digitální zoom | 100x |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 50 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,4 |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 21° |
| Typ blesku | LED |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Zorné pole zadní kamery | 84° |
| Rozlišení videa | 4320 x 7680 px |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,9 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 1,9 |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 120° |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/2.52" |
| Rozpoznávání scén pomocí UI | Ano |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.3" |
| Režim portrétu | Ano |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/2.52" |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 10 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 7680x4320@30fps, 3840x2160@60fps |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 50 MP |
| Režimy nahrávání videa | 1080p, 4320p, 720p, 2160p |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Panorama | Ano |
| Velikost pixelů čtvrté zadní kamery | 0,7 µm |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 200 MP |
| Zorné pole přední kamery | 85° |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/3.2" |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 240fps in FHD, 120fps in FHD, 120fps in UHD |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Stylus v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| AC adaptér | Ne |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Média pro přehrávání | M4V, 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4 |
| Podporované formáty obrázků | WEBP, PNG, WBMP, DNG, BMP, GIF, HEIF, JPEG |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, RTTTL, APE, WAV, OGA, RTX, 3GA, IMY, FLAC, DSF, AAC, MXMF, XMF, AWB, OGG, M4A, Střední, DFF, OTA, AMR, MIDI |
| GPS | Ano |
| Galileo | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Výdrž baterie na cyklus | 3300 min |
| Třída opravitelnosti | C |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | A |
| SMS | Ano |
| Ano | |
| Hallův senzor | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Barometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097827122 |
| Processzor modell: | 8 Elite Gen 5 |
| Processzor típusa: | Tátika |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,74 GHz |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Qualcomm hatszög |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| Moduláció: | 4096-QAM |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 2100, 1900, 900 |
| 4G sávok támogatása: | 900, 2300, 1800, 1900, 800, 1500, 2100, 2600, 2500 MHz, 700, 850 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 3G szabványok: | WCDMA, UMTS |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvenciasáv: | Három zenekar |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD, Sub6 SDL |
| 5G sáv támogatás: | 700, 850, 2600, 800, 1800, 2100, 2300, 3500, 1900, 1500 MHz, 2500, 900 |
| KÍVÜL: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| NFC: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Belső tárolókapacitás: | 1 TB |
| RAM-kapacitás: | 16 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 60 W |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 163,6 mm |
| Szélesség: | 78,1 mm |
| Súly: | 214 g |
| Mélység: | 7,9 mm |
| Szülői zár: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Keresés, Google Térkép, Gmail, Google Fotók, Google Drive, Google Play, YouTube, Google Meet, Google Chrome |
| Operációs rendszer elágazása: | Egyetlen felhasználói felület 8.5 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Kijelző átlója: | 17,5 cm (6,9") |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző fényereje: | 1500 cd/m² |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | 3120 x 1440 képpont |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass páncél 2 |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 2600 cd/m² |
| Pixelsűrűség: | 499ppi |
| Márkaspecifikus technológiák: | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Digitális zoom: | 100x |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.4 |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 21° |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Videó felbontása: | 4320 x 7680 képpont |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.9 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 1.9 |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,52" |
| Jelenetfelismerés felhasználói felület használatával: | Igen |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,3" |
| Portré mód: | Igen |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,52" |
| Hátsó kamera típusa: | Négy kamera |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 10MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 7680x4320@30fps, 3840x2160@60fps |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Videofelvételi módok: | 1080p, 4320p, 720p, 2160p |
| A negyedik hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.4 |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Panoráma: | Igen |
| Negyedik hátlapi kamera pixelmérete: | 0,7 µm |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 200 megapixeles |
| Előlapi kamera látómezője: | 85° |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc UHD felbontásban |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Tartalmaz egy ceruzát: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Médialejátszás: | M4V, 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4 |
| Támogatott képformátumok: | WEBP, PNG, WBMP, DNG, BMP, GIF-ek, HEIF, JPEG |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, RTTTL, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, WAV, OGA, RTX, 3GA, IMY, FLAC, DSF, AAC, MXMF, XMF, AWB, OGG, M4A, Közepes, DFF, OTA, AMR, MIDI |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 3300 perc |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| SMS: | Igen |
| Email: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

