Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB typu C 12 GB 512 GB 4300 mAh Bílá
Kód: TKOSA1SZA2086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB typu C 12 GB 512 GB 4300 mAh Bílá| Architektura profesoru | ARM C1-Ultra+C1-Pro |
| Model procesoru | 2600 |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,8 GHz |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| MIMO | Ano |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Podporována pásma 4G | 850, 2100, 900, 1800, 800, 1500, 1900, 2300, 2500 MHz, 2600, 700 |
| Standardy 3G | WCDMA, UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 1900, 850 MHz, 900, 2100 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Modulace | 4096-QAM |
| Bluetooth | Ano |
| Frekvenční pásmo | Tři pásma |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podpora pásem 5G | 2500, 850, 1900, 2300, 1800, 900, 3700, 2100, 2600, 700, 1500 MHz, 3500 |
| Standard 5G | Sub6 TDD, Sub6 FDD, Sub6 SDL |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 512 GB |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 25 W |
| Barva | Bílá |
| Výška | 149,6 mm |
| Hmotnost | 167 g |
| Šířka | 71,7 mm |
| Hloubka | 7,2 mm |
| Rodičovský zámek | Ano |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Podpora Google aplikací | Google Play, YouTube, Google Meet, Google Chrome, Google Maps, Google Drive, Google Search, Gmail, Google Photos |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Vidlice operačního systému | One UI 8.5 |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor USB | USB typu C |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Hustota pixelů | 411 ppi |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Maximální jas displeje (HDR) | 2600 cd/m² |
| Jas displeje | 1500 cd/m² |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 16 cm (6.3") |
| Technologie specifické pro značku | Stále zapnutý displej |
| Zorné pole přední kamery | 85° |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.56" |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/2.55" |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 36° |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/3.2" |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 7680x4320@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 2160p, 720p, 4320p, 1080p |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení videa | 4320 x 7680 px |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 120° |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 10 MP |
| Typ blesku | LED |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Zorné pole zadní kamery | 85° |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Digitální zoom | 30x |
| Rozpoznávání scén pomocí UI | Ano |
| Režim portrétu | Ano |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/3.94" |
| Panorama | Ano |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 240fps in FHD, 120fps in FHD, 120fps in UHD |
| Kapacita baterie | 4300 mAh |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Podporované formáty zvukových souborů | XMF, WAV, MP3, RTTTL, APE, AMR, MIDI, OGA, FLAC, DSF, RTX, 3GA, IMY, AAC, MXMF, AWB, OTA, OGG, M4A, Střední, DFF |
| Média pro přehrávání | M4V, 3G2, WEBM, MP4, 3GP, FLV, MKV, AVI |
| Podporované formáty obrázků | WBMP, DNG, PNG, JPEG, BMP, GIF, WEBP, HEIF |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GPS | Ano |
| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Galileo | Ano |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | A |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Výdrž baterie na cyklus | 3060 min |
| Ano | |
| SMS | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Barometr | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.34 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097827719 |
| Professzor építészete: | ARM C1-Ultra+C1-Pro |
| Processzor modell: | 2600 |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,8 GHz |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| KÍVÜL: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 850, 2100, 900, 1800, 800, 1500, 1900, 2300, 2500 MHz, 2600, 700 |
| 3G szabványok: | WCDMA, UMTS |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 900, 2100 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Moduláció: | 4096-QAM |
| Bluetooth: | Igen |
| Frekvenciasáv: | Három zenekar |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 5G sáv támogatás: | 2500, 850, 1900, 2300, 1800, 900, 2100, 2600, 700, 1500 MHz, 3500 |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD, Sub6 SDL |
| RAM-kapacitás: | 12 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 25 W |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 149,6 mm |
| Súly: | 167 g |
| Szélesség: | 71,7 mm |
| Mélység: | 7,2 mm |
| Szülői zár: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Play, YouTube, Google Meet, Google Chrome, Google Térkép, Google Drive, Google Keresés, Gmail, Google Fotók |
| Alkalmazáselosztó platform: | Google Play |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Operációs rendszer elágazása: | Egyetlen felhasználói felület 8.5 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 411ppi |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus 2 |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 2600 cd/m² |
| Kijelző fényereje: | 1500 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 2340 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 16 cm (6,3") |
| Márkaspecifikus technológiák: | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Előlapi kamera látómezője: | 85° |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,56" |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,55" |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 36° |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 7680x4320@30fps |
| Videofelvételi módok: | 2160p, 720p, 4320p, 1080p |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Videó felbontása: | 4320 x 7680 képpont |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 10MP |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera látómezője: | 85° |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Digitális zoom: | 30x |
| Jelenetfelismerés felhasználói felület használatával: | Igen |
| Portré mód: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,94" |
| Panoráma: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc UHD felbontásban |
| Akkumulátor kapacitása: | 4300mAh |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | XMF, WAV, MP3, RTTTL, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, AMR, MIDI, OGA, FLAC, DSF, RTX, 3GA, IMY, AAC, MXMF, AWB, OTA, OGG, M4A, Közepes, DFF |
| Médialejátszás: | M4V, 3G2, WEBM, MP4, 3GP, FLV, MKV, AVI |
| Támogatott képformátumok: | WBMP, DNG, PNG, JPEG, BMP, GIF-ek, WEBP, HEIF |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 3060 perc |
| Email: | Igen |
| SMS: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

