Samsung Galaxy S25 FE SM-S731B/DS 17 cm (6,7") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 512 GB 4900 mAh Fehér
Kód: TKOSA1SZA1947
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy S25 FE SM-S731B/DS 17 cm (6.7") Dual SIM Android 16.0 5G USB typu C 8 GB 512 GB 4900 mAh Bílá| Počet jader procesoru | 10 |
| Model procesoru | 2400 |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Takt procesoru | 2,9 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,2 GHz |
| Podporována pásma 4G | 900, 850, 1800, 1700, 1900, 2600, 2100, 2300, 2500 MHz, 800, 1500, 700 |
| MIMO | Ano |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Frekvenční pásmo | Tři pásma |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standard 5G | Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850 MHz, 900, 1700 MHz, 1900, 2100 |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 2G pásma (primární SIM) | 1800, 1900, 900 MHz, 850 |
| Modulace | 1024-QAM |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Podpora pásem 5G | 700, 2500, 1900, 1700, 2600, 1800, 3500, 2100, 800, 2300, 3700, 850, 900, 1500 MHz |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Uživatelská paměť | 483,7 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 512 GB |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě, Prachuodolný |
| Barva | Bílá |
| Základní materiál | Hliník |
| Šířka | 76,6 mm |
| Výška | 161,3 mm |
| Hmotnost | 190 g |
| Hloubka | 7,4 mm |
| Termín aktualizace zabezpečení | 30 September 2032 |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ne |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Konektor USB | USB typu C |
| Kompatibilita s naslouchadly | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2340 px |
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení videa | 7680 x 4320 px |
| Režimy nahrávání videa | 4320p |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Digitální zoom | 30x |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 50 MP |
| Optický zoom | 3x |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 8 MP |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 28 h |
| Kapacita baterie | 4900 mAh |
| AC adaptér | Ne |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Reproduktory | Stereo |
| Podporované formáty zvukových souborů | XMF, AWB, OTA, FLAC, DSF, RTX, AAC, AMR, MIDI, 3GA, IMY, MP3, RTTTL, APE, OGA, MXMF, WAV, OGG, M4A, Střední, DFF |
| Média pro přehrávání | AVI, M4V, MP4, 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV |
| GLONASS | Ano |
| NavIC | Ano |
| Galileo | Ano |
| GPS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Třída opravitelnosti | C |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | A |
| Výdrž baterie v cyklech | 2000 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Výdrž baterie na cyklus | 2557 min |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Barometr | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.34 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097644460 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor modell: | 2400 |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzor órajelsebessége: | 2,9 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,2 GHz |
| 4G sávok támogatása: | 900, 850, 1800, 1700, 1900, 2600, 2100, 2300, 2500 MHz, 800, 1500, 700 |
| KÍVÜL: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| Frekvenciasáv: | Három zenekar |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 1700 MHz, 1900, 2100 |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 2G sávok (elsődleges SIM): | 1800, 1900, 900 MHz, 850 |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| Bluetooth: | Igen |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| 5G sáv támogatás: | 700, 2500, 1900, 1700, 2600, 1800, 3500, 2100, 800, 2300, 850, 900, 1500 MHz |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Felhasználói memória: | 483,7 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízálló, Pormentes |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szélesség: | 76,6 mm |
| Magasság: | 161,3 mm |
| Súly: | 190 g |
| Mélység: | 7,4 mm |
| Biztonsági frissítés határideje: | |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Mobil nagyfelbontású kapcsolat (MHL): | Nem |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Hallókészülék-kompatibilitás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus+ |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Videó felbontása: | 7680 x 4320 képpont |
| Videofelvételi módok: | 4320p |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Digitális zoom: | 30x |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Optikai zoom: | 3x |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc @FHD, 120 képkocka/másodperc @FHD, 120 képkocka/másodperc @UHD felbontásban |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 28 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 4900mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | XMF, AWB, OTA, FLAC, DSF, RTX, AAC, AMR, MIDI, 3GA, IMY, MP3, RTTTL, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, OGA, MXMF, WAV, OGG, M4A, Közepes, DFF |
| Médialejátszás: | AVI, M4V, MP4, 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV |
| GLONASS: | Igen |
| NavIC: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 2000 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 2557 perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

