Samsung Galaxy S24 FE 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 5G USB typu C 8 GB 128 GB 4700 mAh Grafit
Kód: TKOSA1SZA1721
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy S24 FE 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 5G USB typu C 8 GB 128 GB 4700 mAh Grafit| Počet jader procesoru | 10 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-X4+Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Model procesoru | 2400 |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,1 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Wi-Fi | Ano |
| Modulace | 1024-QAM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Podpora pásem 5G | 800, 1800, 2500, 2100, 2600, 900, 700, 1900, 850, 1500 MHz, 2300, 3700, 3500 |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| Podporována pásma 4G | 1800, 2300, 900, 2600, 2100, 2500 MHz, 850, 800, 1500, 700 |
| NFC | Ano |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850 MHz, 1900, 900, 2100 |
| MIMO | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Standard 5G | Sub6 SDL, Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Uživatelská paměť | 104,5 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Barva | Grafit |
| Výška | 162 mm |
| Šířka | 77,3 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Hmotnost | 213 g |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 14 |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB port | Ano |
| Konektor USB | USB typu C |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Hustota pixelů | 385 ppi |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Maximální jas displeje (HDR) | 1200 cd/m² |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 32° |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.56" |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/3.2" |
| Panorama | Ano |
| Režim portrétu | Ano |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/3.24" |
| Rozlišení přední kamery | 10 MP |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 123° |
| Rozlišení videa | 4320 x 7680 px |
| Noční režim | Ano |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 8 MP |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Typ blesku | LED |
| Zorné pole zadní kamery | 84° |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Optický zoom | 3x |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Digitální zoom | 30x |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/4.4" |
| Kapacita baterie | 4700 mAh |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Média pro přehrávání | 3GP, FLV, 3G2, WEBM, M4V, AVI, MP4, MKV |
| Podporované formáty zvukových souborů | RTX, OGG, M4A, Střední, DFF, WAV, MXMF, XMF, AWB, OGA, AMR, MIDI, 3GA, IMY, MP3, RTTTL, APE, OTA, AAC, FLAC, DSF |
| Varování | Zařízení nevyhazujte do běžného odpadkového koše, obraťte se na místní sběrnu elektronického odpadu., V případě poškození jednotky se vyhněte přímému kontaktu s kapalinami nebo látkami., Nevystavujte zařízení vysokým teplotám nebo přímému ohni. |
| GPS | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Galileo | Ano |
| BeiDou | Ano |
| NavIC | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Barometr | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095826066 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Professzor építészete: | |
| Processzor modell: | 2400 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,1 GHz |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Wi-Fi: | Igen |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G sáv támogatás: | 800, 1800, 2500, 2100, 2600, 900, 700, 1900, 850, 1500 MHz, 2300, 3500 |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 2300, 900, 2600, 2100, 2500 MHz, 850, 800, 1500, 700 |
| NFC: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 900, 2100 |
| KÍVÜL: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 5G szabvány: | Sub6 SDL, Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Felhasználói memória: | |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Szín: | Grafit |
| Magasság: | 162 mm |
| Szélesség: | 77,3 mm |
| Mélység: | 8 mm |
| Súly: | 213 g |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 14 |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| USB-port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Pixelsűrűség: | 385ppi |
| Kijelző felbontása: | 2340 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Gorilla Glass verzió: | |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 1200 cd/m² |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,56" |
| Előlapi kamera látómezője: | 80° |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Panoráma: | Igen |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | |
| Előlapi kamera felbontása: | 10MP |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 123° |
| Videó felbontása: | 4320 x 7680 képpont |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Optikai zoom: | 3x |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Digitális zoom: | 30x |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | |
| Akkumulátor kapacitása: | 4700mAh |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Médialejátszás: | 3GP, FLV, 3G2, WEBM, M4V, AVI, MP4, MKV |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | RTX, OGG, M4A, Közepes, DFF, WAV, MXMF, XMF, AWB, OGA, AMR, MIDI, 3GA, IMY, MP3, RTTTL, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, OTA, AAC, FLAC, DSF |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| NavIC: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

