QNAP TS-855EU-8G tárolószerver NAS Rack (2U) Intel Atom® C5125 8GB DDR4 0TB QuTS hero Fekete
Kód: NASQNANAS0395
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-855EU-8G tárolószerver NAS Rack (2U) Intel Atom® C5125 8GB DDR4 0TB QuTS hero Fekete| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 50W |
| Processzor modell | C5125 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Telepített processzorok száma | 1 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor típusa | Intel Atom® |
| Processzor gyorsítótára | 9 MB |
| Processzorszálak száma | 8 |
| A processzor által támogatott ECC technológia | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 2,8 GHz |
| Ethernet átviteli sebesség | 2500 Mbit/s, 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv4, IPv6 |
| iSCSI-támogatás | Igen |
| Támogatott fájlrendszerek | ZFS, NTFS, exFAT, ext4, HFS+, ext3, FAT32 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | 3,5", 2,5" |
| Támogatott tárolási interfészek | Soros ATA III, Soros ATA II |
| RAID-szintek | 10, 0, 50, JBOD, 1, 60, 5 |
| Telepített lemezek | Nem |
| Lemez roaming | Igen |
| M.2 (M és B) foglalatok száma | 2 |
| Online RAID migráció | Igen |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID tömb visszaállítása | Igen |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Tárolási kapacitás | 0 GB |
| Hot-swap rekeszek | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 8 |
| Telepített tárolótípusok | Nem |
| Teljes telepített tárolókapacitás | 0 TB |
| Online RAID bővítés | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység helye | Beépített |
| Tápegység (PSU) kapacitása | 250 W |
| Áramfogyasztás | 79,113 Ny |
| Ventilátorfeszültség | 12 V |
| Tápegységek száma | 1 |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 49,799 Ny |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szekrény típusa | Rack (2U) |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője | 6 cm |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fekete |
| Csomag szélessége | 530 mm |
| Súly | 7,61 kg |
| Szélesség | 432 mm |
| Mélység | 297,4 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10,9 kg |
| Magasság | 88,6 mm |
| Csomagolási mélység | 210 mm |
| Csomag magassága | 592 mm |
| Száloptikai csatorna | Igen |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | CentOS 7.0, Igen, Ubuntu 14.04 |
| Operációs rendszer verziója | h5.0.1 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2019 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 11, Windows 8, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Solaris 10, IBM AIX 7.1 |
| Biztosított operációs rendszer | QuTS hős |
| USB-port | Igen |
| Optikai csatlakozó | MTP |
| PCI Express x4 foglalatok (3.x generáció) | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Belső memória | 8 GB |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Flash memória | 5000 MB |
| Memóriahelyek | 2 |
| Maximálisan támogatott RAM | 64 GB |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Modell | MI |
| Titkosítás/Biztonság | AES, HTTPS, FIPS 140, SSH |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Rendszernapló | Igen |
| Berregő | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló | Igen |
| USB másolási funkció | Igen |
| Megosztott mappa | CIFS/KKV |
| Biztonsági mentés | Igen |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Webböngészők | Apple Safari (legújabb verzió) Google Chrome (legújabb verzió) Microsoft Edge (legújabb verzió) Mozilla Firefox (legújabb verzió) |
| Biztonsági mentés funkció | iSCSI LUN, USB-meghajtó |
| Jelenlegi példány | Igen |
| Forró tartalék funkció | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Menedzsment protokollok | SNMP V2, V3 |
| Eszközosztály | Kis- és középvállalkozások |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Mellékelt kábelek | AC, LAN (RJ-45) |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Csavarok száma | 56 |
| Tápkábelek száma | 1 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 9.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4711103083376 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 50W |
| Processzor modell: | C5125 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | Intel Atom® |
| Processzor gyorsítótára: | 9 MB |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| A processzor által támogatott ECC technológia: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 2,8 GHz |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps, 100, 10, 1000 Mbps |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| Támogatott fájlrendszerek: | ZFS, NTFS, exFAT, ext4, HFS+, ext3, FAT32 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5", 2,5" |
| Támogatott tárolási interfészek: | Soros ATA III, Soros ATA II |
| RAID-szintek: | 10, 0, 50, JBOD, 1, 60, 5 |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Lemez roaming: | Igen |
| M.2 (M és B) foglalatok száma: | 2 |
| Online RAID migráció: | Igen |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Tárolási kapacitás: | 0 GB |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 8 |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Teljes telepített tárolókapacitás: | 0 TB |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység helye: | Beépített |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 250 W |
| Áramfogyasztás: | 79,113 Ny |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Energiacellák száma: | 1 |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 49,799 Ny |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szekrény típusa: | Rack (2U) |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 6 cm |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Csomag szélessége: | 530 mm |
| Súly: | 7,61 kg |
| Szélesség: | 432 mm |
| Mélység: | 297,4 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,9 kg |
| Magasság: | 88,6 mm |
| Csomagolási mélység: | 210 mm |
| Csomag magassága: | 592 mm |
| Száloptikai csatorna: | Igen |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | CentOS 7.0, Igen, Ubuntu 14.04 |
| Operációs rendszer verziója: | h5.0.1 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2019 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 11, Windows 8, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Solaris 10, IBM AIX 7.1 |
| Biztosított operációs rendszer: | QuTS hős |
| USB-port: | Igen |
| Optikai csatlakozó: | MTP |
| PCI Express x4 foglalatok (3.x generáció): | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Flash memória: | 5000 MB |
| Memóriahelyek: | 2 |
| Maximálisan támogatott RAM: | 64 GB |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Modell: | MI |
| Titkosítás/Biztonság: | AES, HTTPS, FIPS 140, SSH |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Rendszernapló: | Igen |
| Berregő: | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| USB másolási funkció: | Igen |
| Megosztott mappa: | CIFS/KKV |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Webböngészők: | Apple Safari (legújabb verzió) Google Chrome (legújabb verzió) Microsoft Edge (legújabb verzió) Mozilla Firefox (legújabb verzió) |
| Biztonsági mentés funkció: | iSCSI LUN-ok, USB-meghajtó |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Menedzsment protokollok: | SNMP V2, V3 |
| Eszközosztály: | Kis- és középvállalkozások |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, LAN (RJ-45) |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Csavarok száma: | 56 |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

