QNAP TS-832PXU NAS Rack (2U) Annapurna Labs AL324 4 GB DDR4 0 TB QNAP Turbo System Alumínium, Fekete
Kód: NASQNANAS0259
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-832PXU NAS Rack (2U) Annapurna Labs AL324 4 GB DDR4 0 TB QNAP Turbo System Alumínium, Fekete| Processzor gyártója | Annapurna Laboratóriumok |
| Processzor modell | AL324 |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor típusa | Annapurna Laboratóriumok |
| Processzor órajelsebessége | 1,7 GHz |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| WLAN adapter támogatás | Igen |
| iSCSI-támogatás | Igen |
| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| Automatikus kiegyensúlyozás | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 10000 Mbit/s |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | PPTP, L2TP/IPSec, OpenVPN, QBelt |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | 3,5", 2,5" |
| Hibás blokkkeresés | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 8 |
| RAID tömb visszaállítása | Igen |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Tárolási kapacitás | 0 GB |
| Hot-swap rekeszek | Igen |
| Támogatott fájlrendszerek | NTFS, ext3, HFS+, ext4, FAT32 |
| Tárolólemez interfész | Soros ATA III |
| Telepített lemezek | Nem |
| Online RAID migráció | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek | Soros ATA II, soros ATA III |
| Online RAID bővítés | Igen |
| Telepített tárolótípusok | Nem |
| Teljes telepített tárolókapacitás | 0 TB |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 1, 10, 50, JBOD, 6, 0, 60, 5 |
| Tápegység (PSU) kapacitása | 250 W |
| Ventilátorfeszültség | 12 V |
| Tápegységek száma | 1 |
| Áramfogyasztás | 56,412 watt |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység helye | Beépített |
| Szín | Alumínium, fekete |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője | 7 cm |
| Szekrény típusa | Rack (2U) |
| Hűtés típusa | Aktív |
| LED-jelzők | Állapot, LAN, HDD |
| Csomag szélessége | 560 mm |
| Csomag magassága | 270 mm |
| Csomagolási mélység | 720 mm |
| Súly csomagolással együtt | 12,7 kg |
| Szélesség | 482 mm |
| Magasság | 89 mm |
| Súly | 9,45 kg |
| Mélység | 534 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Solaris 10 U4, CentOS 7.0, openSUSE 12.1, Solaris 10 U5, openSUSE 12.2, Ubuntu 14.04 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Biztosított operációs rendszer | QNAP Turbo rendszer |
| Operációs rendszer verziója | 5.0.0 |
| Száloptikai portok | 2 |
| Optikai csatlakozó | SFP+ |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| USB-port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| Flash memória | 512 MB |
| Maximálisan támogatott RAM | 16 GB |
| Memóriaformátum | UDIMM |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriahelyek | 1 |
| Belső memória | 4 GB |
| Berregő | Igen |
| Biztonsági mentés funkció | iSCSI LUN, Felhő |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Többnyelvű támogatás | Igen |
| Harmadik féltől származó támogatások | Igen |
| Lemezszkennelés | Igen |
| Rendszernapló | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló | Igen |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| USB másolási funkció | Igen |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Igen |
| Forró tartalék funkció | Igen |
| Jelenlegi példány | Igen |
| Eszközosztály | Kis- és középvállalkozások |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Zajszint | 24,9 dB |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Modell | MI |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Webböngészők | Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer 10+, Apple Safari 7+, Google Chrome |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | 256 bites AES, SSH, SNMP, HTTPS, FIPS 140-2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Csavarok száma | 56 |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45), AC |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Harmonizált Rendszerkód | 84714100 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 12.85 kg |
| EAN vonalkód: | 4713213518151 |
| Processzor gyártója: | Annapurna Laboratóriumok |
| Processzor modell: | AL324 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor típusa: | Annapurna Laboratóriumok |
| Processzor órajelsebessége: | 1,7 GHz |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| WLAN adapter támogatás: | Igen |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Automatikus kiegyensúlyozás: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 2500 Mbps, 1000 Mbps, 10000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | PPTP, L2TP/IPSec, OpenVPN, QBelt |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5", 2,5" |
| Hibás blokkkeresés: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 8 |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Tárolási kapacitás: | 0 GB |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| Támogatott fájlrendszerek: | NTFS, ext3, HFS+, ext4, FAT32 |
| Tárolólemez interfész: | Soros ATA III |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Online RAID migráció: | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek: | Soros ATA II, soros ATA III |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Teljes telepített tárolókapacitás: | 0 TB |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 1, 10, 50, JBOD, 6, 0, 60, 5 |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 250 W |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Energiacellák száma: | 1 |
| Áramfogyasztás: | 56,412 watt |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység helye: | Beépített |
| Szín: | Alumínium, Fekete |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 7 cm |
| Szekrény típusa: | Rack (2U) |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| LED-jelzők: | Állapot, HÁTSÓ, Merevlemez |
| Csomag szélessége: | 560 mm |
| Csomag magassága: | 270 mm |
| Csomagolási mélység: | 720 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 12,7 kg |
| Szélesség: | 482 mm |
| Magasság: | 89 mm |
| Súly: | 9,45 kg |
| Mélység: | 534 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Solaris 10 U4, CentOS 7.0, openSUSE 12.1, Solaris 10 U5, openSUSE 12.2, Ubuntu 14.04 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP Turbo rendszer |
| Operációs rendszer verziója: | 5.0.0 |
| Száloptikai portok: | 2 |
| Optikai csatlakozó: | SFP+ |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| USB-port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| Flash memória: | 512 MB |
| Maximálisan támogatott RAM: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | UDIMM |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriahelyek: | 1 |
| Belső memória: | 4 GB |
| Berregő: | Igen |
| Biztonsági mentés funkció: | iSCSI LUN-ok, Felhő |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Többnyelvű támogatás: | Igen |
| Harmadik féltől származó támogatások: | Igen |
| Lemezszkennelés: | Igen |
| Rendszernapló: | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| USB másolási funkció: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Eszközosztály: | Kis- és középvállalkozások |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Zajszint: | 24,9 dB |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Modell: | MI |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Webböngészők: | Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer 10+, Apple Safari 7+, Google Chrome |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES, SSH, SNMP, HTTPS, FIPS 140-2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Csavarok száma: | 56 |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45), Légkondicionáló |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84714100 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

