QNAP TS-632X-4G tárolószerver NAS torony Alpine Alpine AL-524 4 GB DDR4 QNAP QTS fekete
Kód: NASQNANAS0393
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-632X-4G tárolószerver NAS torony Alpine Alpine AL-524 4 GB DDR4 QNAP QTS fekete| Processzor gyártója | Annapurna Laboratóriumok |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor modell | Alpine AL-524 |
| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| Processzor típusa | alpesi |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv4, IPv6 |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| iSCSI-támogatás | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 100, 2500 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Maximális támogatott adatsebesség Ethernet LAN-on keresztül | 10000 Mbps |
| Támogatott fájlrendszerek | FAT32, NTFS, HFS+, ext3, ext4 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 6 |
| RAID-szintek | 50, JBOD, 1, 6, 10, 0, 5 |
| Támogatott tárolási interfészek | SATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Telepített lemezek | Nem |
| Telepített tárolótípusok | Nem |
| RAID-támogatás | Igen |
| Hot-swap rekeszek | Igen |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | 3,5", 2,5" |
| Lemez roaming | Igen |
| Tárolási kapacitás | 0 GB |
| RAID tömb visszaállítása | Igen |
| Online RAID bővítés | Igen |
| Automatikus felépítés | Igen |
| Online RAID migráció | Igen |
| Tápegység (PSU) kapacitása | 120 W |
| Tápegység helye | Külső |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Szekrény típusa | Torony |
| Ventilátor átmérője | 9 cm |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | USB, HDD, LAN, Állapot, Tápellátás |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Beépített kijelző | Nem |
| Magasság | 226,5 mm |
| Csomagolási mélység | 201 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Súly csomagolással együtt | 4,96 kg |
| Szélesség | 235 mm |
| Csomag szélessége | 300 mm |
| Csomag magassága | 287 mm |
| Mélység | 165 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Solaris 11, Solaris 11 SPARC, Solaris 10 SPARC, Solaris 10 |
| Operációs rendszer verziója | 5,1,7 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 Core |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Xoma, Mac OS X 11.0 Bigon Sur1, Mac OS X 11.0 Xoma. 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Biztosított operációs rendszer | QNAP QTS |
| Optikai csatlakozó | SFP+ |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| PCI Express x4 foglalatok (3.x generáció) | 1 |
| USB-port | Igen |
| Száloptikai portok | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| ECC | Igen |
| Flash memória | 512 MB |
| Belső memória | 4 GB |
| Memóriahelyek | 1 |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Maximálisan támogatott RAM | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Jelenlegi példány | Igen |
| Webböngészők | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Berregő | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Felhasználók száma | 4096 felhasználó |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Modell | MI |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Forró tartalék funkció | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló | Igen |
| Biztonsági mentés funkció | USB-meghajtó, Felhő |
| Eszközosztály | Háztartások és otthoni irodák |
| Rendszernapló | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek | AC, LAN (RJ-45) |
| Csavarok száma | 56 |
| Külső tápegység | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Tápkábelek száma | 1 |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel. Kerülje a folyadékokkal való érintkezést. Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 4.22 kg |
| EAN vonalkód: | 4711103085196 |
| Processzor gyártója: | Annapurna Laboratóriumok |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor modell: | Alpine AL-524 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor típusa: | alpesi |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100, 2500 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Maximális támogatott adatsebesség Ethernet LAN-on keresztül: | 10000 Mbps |
| Támogatott fájlrendszerek: | FAT32, NTFS, HFS+, ext3, ext4 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 6 |
| RAID-szintek: | 50, JBOD, 1, 6, 10, 0, 5 |
| Támogatott tárolási interfészek: | SATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5", 2,5" |
| Lemez roaming: | Igen |
| Tárolási kapacitás: | 0 GB |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| Automatikus felépítés: | Igen |
| Online RAID migráció: | Igen |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 120 W |
| Tápegység helye: | Külső |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Szekrény típusa: | Torony |
| Ventilátor átmérője: | 9 cm |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | USB, Merevlemez, HÁTSÓ, Állapot, Teljesítmény |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Magasság: | 226,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 201 mm |
| Súly: | 2,5 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 4,96 kg |
| Szélesség: | 235 mm |
| Csomag szélessége: | 300 mm |
| Csomag magassága: | 287 mm |
| Mélység: | 165 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Solaris 11, Solaris 11 SPARC, Solaris 10 SPARC, Solaris 10 |
| Operációs rendszer verziója: | 5,1,7 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 Core |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP QTS |
| Optikai csatlakozó: | SFP+ |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| PCI Express x4 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| USB-port: | Igen |
| Száloptikai portok: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| ECC: | Igen |
| Flash memória: | 512 MB |
| Belső memória: | 4 GB |
| Memóriahelyek: | 1 |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Maximálisan támogatott RAM: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Webböngészők: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Berregő: | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Felhasználók száma: | 4096 felhasználó |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Modell: | MI |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| Biztonsági mentés funkció: | USB-meghajtó, Felhő |
| Eszközosztály: | Háztartások és otthoni irodák |
| Rendszernapló: | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, LAN (RJ-45) |
| Csavarok száma: | 56 |
| Külső tápegység: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

