Pokemon Trainer Hádej, šampióni, hra
Kód: GR1ZZOZRE0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Pokemon Trainer Hádej, šampióni, hra| Napájecí zdroj | 3 x AAA |
| Rozpoznávání řeči | Ano |
| Motiv | Pokémon |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Počet hráčů | 1+ |
| Typ produktu | Interaktivní hračka |
| Minimální věk | 6 let |
| Barva | Vícebarevný |
| Výška balení | 190 mm |
| Hloubka balení | 100 mm |
| Šířka balení | 180 mm |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah malých dětí kvůli malým částem., Vyvarujte se úderů do obličeje nebo hlavy., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Hrajte si vždy pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Skill |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 3760145064134 |
| Napájecí zdroj: | 3 x AAA |
| Rozpoznávání řeči: | Ano |
| Motiv: | Pokémon |
| Doporučené pohlaví: | Chlapec/děvče |
| Počet hráčů: | 1+ |
| Typ produktu: | Interaktivní hračka |
| Minimální věk: | 6 let |
| Barva: | Vícebarevný |
| Výška balení: | 190 mm |
| Hloubka balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah malých dětí kvůli malým částem., Vyvarujte se úderů do obličeje nebo hlavy., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Hrajte si vždy pod dohledem dospělé osoby. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

