POC Obex MIPS Bílá
Kód: NTOPO1KAS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POC Obex MIPS Bílá| Materiál skeletu | Polykarbonát, ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Typ konstrukce | Tvrdý skelet |
| Aktivita | Lyžování |
| Držák brýlí | Ano |
| Hlavní barva produktu | Bílá |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Typ povrchu | Matný |
| Velikost (S/M/L) | M-L |
| Věk | Dospělý |
| Styl helmy | Otevřená přilba |
| Typ ventilace | Nastavitelný |
| Typ uzávěru | Přezka |
| Rozsah obvodů hlavy | 55 - 58 cm |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | MIPS Brain Protection System (BPS) |
| Ventilace | Ano |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Materiál ochranné pěny | Pěnový polystyren (EPS) |
| Kompatibilita s brýlemi | Ano |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Hmotnost | 500 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 0.81 kg |
| EAN vonalkód: | 7325549951679 |
| Materiál skeletu: | Polykarbonát, ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Typ konstrukce: | Tvrdý skelet |
| Aktivita: | Lyžování |
| Držák brýlí: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Bílá |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Typ povrchu: | Matný |
| Velikost (S/M/L): | M-L |
| Věk: | Dospělý |
| Styl helmy: | Otevřená přilba |
| Typ ventilace: | Nastavitelný |
| Typ uzávěru: | Přezka |
| Rozsah obvodů hlavy: | 55 - 58 cm |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | MIPS Brain Protection System (BPS) |
| Ventilace: | Ano |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Materiál ochranné pěny: | Pěnový polystyren (EPS) |
| Kompatibilita s brýlemi: | Ano |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Hmotnost: | 500 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

