PNY RTX PRO 4000 Blackwell SFF VCNRTXPRO4000LP-PB
Kód: KGKPNYNVD0104
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY RTX PRO 4000 Blackwell SFF VCNRTXPRO4000LP-PB| CUDA magok | 14080 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Típus | RTX PRO 4000 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA | Igen |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 16 tűs |
| Maximális energiafogyasztás | 250 W |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete |
| Világítás | Nem |
| Hossz | 168 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Red Hat Enterprise Linux WS 7.0, Ubuntu 18.04 LTS, SUSE Linux Enterprise Desktop 15, FreeBSD 11, Fedora 31 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Minimális rendszerkövetelmények | Intel Core i5, i7, i9, AMD Ryzen, EpycPCI Express 5.0 x16 |
| Felület | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 4 |
| Memóriabusz | 192 bit |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 24 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 0.64 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403404185 |
| CUDA magok: | 14080 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Típus: | RTX PRO 4000 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA: | Igen |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Maximális energiafogyasztás: | 250 W |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| Világítás: | Nem |
| Hossz: | 168 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Red Hat Enterprise Linux WS 7.0, Ubuntu 18.04 LTS, SUSE Linux Enterprise Desktop 15, FreeBSD 11, Fedora 31 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Intel Core i5, i7, i9, AMD Ryzen, EpycPCI Express 5.0 x16 |
| Felület: | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| Memóriabusz: | 192 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 24 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

