PNY NVIDIA RTX 4000 Ada Generation grafikus kártya, 20 GB GDDR6 160-bit, PCIe 4.0 x16, Single Slot, 4x Mini DP 1.4a, ATX - ATX konzol, 1x 16-tűs tápkábel, kis doboz
Kód: KGKPNYNVD0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY NVIDIA RTX 4000 Ada Generation grafikus kártya, 20 GB GDDR6 160-bit, PCIe 4.0 x16, Single Slot, 4x Mini DP 1.4a, ATX - ATX konzol, 1x 16-tűs tápkábel, kis doboz| Típus | 4000 Ada |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Áramfogyasztás | 210 W |
| Tartó magassága | ATX konzol |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Formátum | Teljes magasság |
| Rések száma | 2 |
| Magasság | 111,7 mm |
| Szélesség | 241,3 mm |
| Csomagolás típusa | Kiskereskedelem |
| Komponens ehhez: | Szerver/munkaállomás |
| Gyártó | PNY |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 4 |
| Memóriabusz | 160 bit |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 (ECC) |
| Memória sávszélesség (max.) | 360 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája | 20 GB |
| DirectX verzió | 12.0 |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| Kettős DVI | Nem |
| Shader modell verzió | 6.7 |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| Mellékelt kábelek | 16 tűs tápkábel |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a grafikus kártya fedelét., Ez a termék olyan anyagokat tartalmaz, amelyek speciális ártalmatlanítást igényelnek. Ne dobja a háztartási hulladékba., Bekapcsolás előtt ellenőrizze, hogy a kártya megfelelően van-e telepítve a PCIe nyílásba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 0.76 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403393922 |
| Típus: | 4000 Ada |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Áramfogyasztás: | 210 W |
| Tartó magassága: | ATX konzol |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Formátum: | Teljes magasság |
| Rések száma: | 2 |
| Magasság: | 111,7 mm |
| Szélesség: | 241,3 mm |
| Csomagolás típusa: | Kiskereskedelem |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| Gyártó: | PNY |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| Memóriabusz: | 160 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 (ECC) |
| Memória sávszélesség (max.): | 360 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája: | 20 GB |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| Shader modell verzió: | 6.7 |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | 16 tűs tápkábel |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a grafikus kártya fedelét., Ez a termék olyan anyagokat tartalmaz, amelyek speciális ártalmatlanítást igényelnek. Ne dobja a háztartási hulladékba., Bekapcsolás előtt győződjön meg arról, hogy a kártya megfelelően van behelyezve a PCIe foglalatba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

