Philips 7000-es sorozatú 55PUS7000/12 TV 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete
Kód: TVAPHILCD0340
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 7000-es sorozatú 55PUS7000/12 TV 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Igen |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 111 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 64 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiatakarékos mód | Igen |
| Állvány típusa | Állj lábakkal |
| Alapszín | Fekete |
| Közvetett világítás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 200x100 |
| Alapanyag | Kabát |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Jelerősség kijelzése | Igen |
| Szín | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC) | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Kiegyenlítő | Igen |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangdekóderek | Dolby Atmos, DTS:X |
| Súly (állvány nélkül) | 9,7 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 88 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 715 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 1226 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 735 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 256 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 1226 mm |
| Állvány szélessége | 81 cm |
| Súly (állvánnyal) | 9,9 kg |
| Súly csomagolással együtt | 13,6 kg |
| Csomagolási mélység | 142 mm |
| Csomag magassága | 806 mm |
| Csomag szélessége | 1320 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Gyors útmutató | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| IR-áteresztőképesség | Igen |
| Akkumulátor típusa | AAA |
| Éjszakai mód | Igen |
| Fényérzékelő | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| HDMI portok száma | 3 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| HDCP verzió | 2.3 |
| HDCP | Igen |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| PC bemenet (D-Sub) | Nem |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC) | EasyLink |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia | Mikro fényerőszabályozás |
| Játék jellemzői | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Bar 2.0, változó frissítési gyakoriság (VRR) |
| HDR-támogatás | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Hibrid log-gamma (HLG), nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Támogatott képformátumok | GIF, BMP, JPEG, PNG, HEIF |
| Támogatott feliratformátum | SMI, SRT, SSA, ASS, SUB, TXT |
| Teletext funkció | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok | FLAC, WAV, MP3, AAC |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Képfeldolgozó technológia | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Médialejátszás | MPEG4, VP9, HEVC, HEVC/H.265, AV1, MKV, MPEG1, H.264, AVC, AVI, MPEG2 |
| Felirat funkció | Igen |
| Teletext szabványok | Hipertext |
| Teletext | 1000 oldal |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Kijelző átlója | 139,7 cm (55") |
| Támogatott kijelzőfrissítési gyakoriságok | 30 Hz, 60 Hz, 25 Hz, 50 Hz, 24 Hz |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Natív frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| Támogatott grafikus felbontás | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160, 1024 x 576 (WSVGA) |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 139 cm |
| Megjelenítési formátum | 1440p, 1080p, 480p, 576p, 2160p, 720p |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Számítógépállvány | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Digitális jelformátum | DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2 |
| Tuner típusa | Digitális |
| Analóg jelformátum | Nem támogatott |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kép kikapcsolva (rádióhoz) | Igen |
| Hangvezérlés | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Működik az Amazon Alexával | Igen |
| ÖKO mód | Igen |
| Kikapcsolási időzítő | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel | Igen |
| Videóalkalmazás | Amazon Prime Video, YouTube, Netflix, Disney+, BBC iPlayer, HBO |
| Okostévé | Igen |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió) | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Titan operációs rendszer |
| Internetes tévé | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás | Nem |
| Képernyőtükrözés | Igen |
| Philips technológia (AV/TV) | Működik a Control4, IntelliSound Engine, Gamebar 2.0 és Matter szoftverekkel |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 14.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8718863046111 |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 111 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 64 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Állvány típusa: | Állj lábakkal |
| Alapszín: | Fekete |
| Közvetett világítás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 100 |
| Alapanyag: | Kabát |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Jelerősség kijelzése: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Kiegyenlítő: | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangdekóderek: | Dolby Atmos, DTS:X |
| Súly (állvány nélkül): | 9,7 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 88 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 715 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 1226 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 735 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 256 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 1226 mm |
| Állvány szélessége: | 81 cm |
| Súly (állvánnyal): | 9,9 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 13,6 kg |
| Csomagolási mélység: | 142 mm |
| Csomag magassága: | 806 mm |
| Csomag szélessége: | 1320 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| IR-áteresztőképesség: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | AAA |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Fényérzékelő: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| HDMI portok száma: | 3 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| HDCP: | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | EasyLink |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia: | Mikro fényerőszabályozás |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Bar 2.0, változó frissítési gyakoriság (VRR) |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Hibrid log-gamma (HLG), Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Támogatott képformátumok: | GIF-ek, BMP, JPEG, PNG, HEIF |
| Támogatott feliratformátum: | SMI, SRT, SSA, SZAMÁR, ALATTI, TXT |
| Teletext funkció: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, WAV, MP3, AAC |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Képfeldolgozó technológia: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Médialejátszás: | MPEG4, VP9, HEVC, HEVC/H.265, AV1, MKV, MPEG1, H.264, AVC, AVI, MPEG2 |
| Felirat funkció: | Igen |
| Teletext szabványok: | Hipertext |
| Teletext: | 1000 oldal |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelző átlója: | 139,7 cm (55") |
| Támogatott kijelzőfrissítési gyakoriságok: | 30 Hz, 60 Hz, 25 Hz, 50 Hz, 24 Hz |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560x1440, 640 x 480 (VGA), 3840x2160, 1024 x 576 (WSVGA) |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 139 cm |
| Megjelenítési formátum: | 1440p, 1080p, 480p, 576p, 2160p, 720p |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Digitális jelformátum: | DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2 |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Analóg jelformátum: | Nem támogatott |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kép kikapcsolva (rádióhoz): | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| ÖKO mód: | Igen |
| Kikapcsolási időzítő: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Videóalkalmazás: | Amazon Prime Videó, YouTube, Netflix, Disney+, BBC iPlayer, HBO |
| Okostévé: | Igen |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Titan operációs rendszer |
| Internetes tévé: | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Nem |
| Képernyőtükrözés: | Igen |
| Philips technológia (AV/TV): | Működik a Control4-gyel, IntelliSound motor, Játéksáv 2.0, Működik az anyaggal |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

