Philips 43PUS9010/12 TV 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sötétszürke
Kód: TVAPHILCD0364
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 43PUS9010/12 TV 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sötétszürke| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 114 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 51 kWh |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100x200 |
| Közvetett világítás | Igen |
| Szín | Sötét szürke |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC) | Igen |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangdekóderek | Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Kiegyenlítő | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| Mélység (állvány nélkül) | 77 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 8,82 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 629 mm |
| Súly (állvánnyal) | 10,6 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 567 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 962 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 216 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 962 mm |
| Csomag magassága | 740 mm |
| Csomagolási mélység | 150 mm |
| Súly csomagolással együtt | 13,7 kg |
| Csomag szélessége | 1070 mm |
| Digitális optikai audiokimenet | 1 |
| HDCP verzió | 2.3 |
| PC bemenet (D-Sub) | Nem |
| Közös interfész (CI) | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 4 |
| HDCP | Igen |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Támogatott hangfájl-formátumok | WAV, MP3, FLAC, AAC |
| Médialejátszás | HEVC, H.265, MPEG4, MPEG1, H.264, AV1, MKV, VP9, AVI, MPEG2 |
| Képfeldolgozó technológia | Philips P5 Perfect képfeldolgozó rendszer |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus), hibrid log-gamma (HLG) |
| Teletext funkció | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| HDR-támogatás | Igen |
| Teletext | 1000 oldal |
| Játékmód | Igen |
| Támogatott feliratformátum | SMI, SRT, SSA, SUB, ASS, TXT |
| Támogatott képformátumok | GIF, PNG, BMP, JPEG, HEIF |
| Játék jellemzői | Automatikus alacsony késleltetésű mód (ALLM), változó frissítési gyakoriság (VRR) |
| Natív frissítési gyakoriság | 120 Hz |
| Kijelző átlója | 109,2 cm (43") |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 108 cm |
| Kijelzőtechnológia | QLED |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Távirányító | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Számítógépállvány | Igen |
| Tuner típusa | Digitális |
| Digitális jelformátum | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-T |
| Működik az Amazon Alexával | Igen |
| ÖKO mód | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Okostévé | Igen |
| Kép mód | Dolby Vision |
| Internetes tévé | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Titan operációs rendszer |
| Videóalkalmazás | HBO, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, YouTube, Disney+, Netflix |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió) | Igen |
| Philips technológia (AV/TV) | Gamebar 2.0, Control4-gyel kompatibilis, Micro Dimming Pro, Matterrel kompatibilis, P5 Perfect Picture Engine |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 13.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8718863045930 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 114 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 51 kWh |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100x200 |
| Közvetett világítás: | Igen |
| Szín: | Sötét szürke |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Kiegyenlítő: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Mélység (állvány nélkül): | 77 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 8,82 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 629 mm |
| Súly (állvánnyal): | 10,6 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 567 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 962 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 216 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 962 mm |
| Csomag magassága: | 740 mm |
| Csomagolási mélység: | 150 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13,7 kg |
| Csomag szélessége: | 1070 mm |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 4 |
| HDCP: | Igen |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | WAV, MP3, FLAC, AAC |
| Médialejátszás: | HEVC, H.265, MPEG4, MPEG1, H.264, AV1, MKV, VP9, AVI, MPEG2 |
| Képfeldolgozó technológia: | Philips P5 Perfect képfeldolgozó rendszer |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus), Hibrid log-gamma (HLG) |
| Teletext funkció: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Teletext: | 1000 oldal |
| Játékmód: | Igen |
| Támogatott feliratformátum: | SMI, SRT, SSA, ALATTI, SZAMÁR, TXT |
| Támogatott képformátumok: | GIF-ek, PNG, BMP, JPEG, HEIF |
| Játék jellemzői: | Automatikus alacsony késleltetésű mód (ALLM), változó frissítési gyakoriság (VRR) |
| Natív frissítési gyakoriság: | 120 Hz |
| Kijelző átlója: | 109,2 cm (43") |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 108 cm |
| Kijelzőtechnológia: | QLED |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Távirányító: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Digitális jelformátum: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-T |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| ÖKO mód: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Okostévé: | Igen |
| Kép mód: | Dolby Vision |
| Internetes tévé: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Titan operációs rendszer |
| Videóalkalmazás: | HBO, Amazon Prime Videó, BBC iPlayer, YouTube, Disney+, Netflix |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| Philips technológia (AV/TV): | Játéksáv 2.0, Működik a Control4-gyel, Mikro fényerő-szabályozás Pro, Működik az anyaggal, P5 Tökéletes Képmotor |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

