Motorola edge 60 pro 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB typu C 12 GB 512 GB 6000 mAh Shadow Green
Kód: TKOMOTSZA0523
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola edge 60 pro 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB typu C 12 GB 512 GB 6000 mAh Shadow Green| Model procesoru | 8350 |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| NFC | Ano |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 512 GB |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5X |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 90 W |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Ochranné funkce | Voděodolný |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68, IP69 |
| Barva | Zelená |
| Šířka | 73,1 mm |
| Výška | 160,7 mm |
| Hmotnost | 186 g |
| Hloubka | 8,24 mm |
| Typ vyzvánění | MP3 |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Poskytovaný operační systém | Android 15 |
| Platforma | Android |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB port | Ano |
| Vibrační vyzvánění | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Bezdrátový nabíjecí výkon | 15 W |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | TurboPower, Power Delivery 3.0 |
| Vojenský standard | MIL-STD-810H |
| Chytrá kontrola | Ano |
| Hlasové příkazy | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Grafická karta | Mali-G615 |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 7i |
| Hustota pixelů | 446 ppi |
| Rozlišení displeje | 2712 x 1220 px |
| Rychlost odezvy na dotyk | 1500 Hz |
| Barevná škála DCI-P3 | 100% |
| Technologie specifické pro značku | Water touch |
| Maximální jas displeje (HDR) | 4500 cd/m² |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Snížení modrého světla | Ano |
| Poměr obrazovky k tělu | 96,47% |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Úhlopříčka displeje | 16,9 cm (6.67") |
| Typ panelu | P-OLED |
| Podpora HDR | Ano |
| Redukce rozmazání pohybu | Ano |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 50 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@240fps, 1920x1080@120fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 50 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Blesk přední kamery | Ne |
| Optický zoom | 3x |
| Velikost pixelu druhého zadního fotoaparátu (technologie Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Makrofotografie | Ano |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 120° |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Zorné pole přední kamery | 92° |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.56" |
| Korekce červených očí | Y |
| Velikost pixelů zadní kamery (technologie Quad Pixel) | 2 µm |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Režim portrétu | Ano |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 33° |
| Noční režim | Ano |
| Detekce úsměvu | Ano |
| Detekce obličeje | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2 |
| Audio zoom | Ano |
| Zorné pole zadní kamery | 84° |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Velikost pixelů přední kamery (technologie Quad Pixel) | 1,28 µm |
| 3D zadní kamera | Ne |
| Video stabilizátor | Ano |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 10 MP |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Typ snímače | Sony LYTIA 700C |
| Samospoušť | Ano |
| Typ blesku | LED |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| 3D hloubka přední kamery | Ne |
| Panorama | Ano |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2 |
| Úprava obrazu | Retušování |
| Kapacita baterie | 6000 mAh |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C |
| AC adaptér | Ne |
| FM rádio | Ne |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Varování | Zařízení nevyhazujte do běžného odpadkového koše, obraťte se na místní sběrnu elektronického odpadu., Nevystavujte zařízení vysokým teplotám nebo přímému ohni., V případě poškození jednotky se vyhněte přímému kontaktu s kapalinami nebo látkami. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS02: Hořlavý, GHS07: Škodlivý |
| BeiDou | Ano |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ano |
| GPS | Ano |
| GLONASS | Ano |
| LTE Positioning Protocol (LPP) | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Secure User Plane Location (SUPL) | Ano |
| Galileo | Ano |
| NavIC | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.39 kg |
| EAN vonalkód: | 840023288869 |
| Processzor modell: | 8350 |
| Processzor típusa: | MediaTek Dimensity |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor litográfia: | 4 nm |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| NFC: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| RAM-kapacitás: | 12 GB |
| RAM típus: | LPDDR5x |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 90 W |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68, IP69 |
| Szín: | Zöld |
| Szélesség: | 73,1 mm |
| Magasság: | 160,7 mm |
| Súly: | 186 g |
| Mélység: | 8,24 mm |
| Gyűrű típusa: | MP3 |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Platform: | Android |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény: | 15 W |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | TurboPower, Tápellátás 3.0 |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Intelligens vezérlés: | Igen |
| Hangutasítások: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Grafikus kártya: | Mali-G615 |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 7i |
| Pixelsűrűség: | 446ppi |
| Kijelző felbontása: | 2712 x 1220 képpont |
| Érintési válaszsebesség: | 1500 Hz |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Márkaspecifikus technológiák: | Víz érintése |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 4500 cd/m² |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Kék fény csökkentése: | Igen |
| Képernyő-test arány: | 96,47% |
| Színmélység: | 10 bit |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Kijelző átlója: | 16,9 cm (6,67") |
| Panel típusa: | P-OLED |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@240fps, 1920x1080@120fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera vakuja: | Nem |
| Optikai zoom: | 3x |
| A második hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,28 µm |
| Makrofotózás: | Igen |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Előlapi kamera látómezője: | 92° |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,56" |
| Vörösszem-korrekció: | Y |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 2 µm |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Portré mód: | Igen |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 33° |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Mosolyérzékelés: | Igen |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Hangnagyítás: | Igen |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,28 µm |
| 3D hátlapi kamera: | Nem |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 10MP |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Érzékelő típusa: | Sony LYTIA 700C |
| Önkioldó: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera: | Nem |
| Panoráma: | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2 |
| Képszerkesztés: | Retusálás |
| Akkumulátor kapacitása: | 6000mAh |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Hálózati adapter: | Nem |
| FM-rádió: | Nem |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek., A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas |
| BeiDou: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| LTE pozicionálási protokoll (LPP): | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| NavIC: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

