MOOG SUBsequent 37 - Analogový syntezátor
Kód: IKLMOGSYN0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MOOG SUBsequent 37 - Analogový syntezátor| Typ produktu | Analogový syntezátor |
| Generátory obálek | ADSR (Attack, Decay, Sustain, Release) |
| Počet VCO | 3 |
| Barva | Černá, Přírodní dřevo |
| Počet kláves na klávesnici | 37 |
| Typ displeje | LCD |
| Modulační kolečko | Ano |
| Pitch-bend kolečko | Ano |
| Arpeggiator | Ano |
| Filtry | Žebříčkový filtr |
| Výška | 170 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Šířka | 680 mm |
| Hloubka | 375 mm |
| Napájecí konektor | Napájecí konektor |
| CV vstup | Pitch, Volume, Filter, Keyboard Gate |
| Instrumentální vstup TS 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| USB port | Ano |
| MIDI vstup | Ano |
| Výstup TS 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| MIDI výstup | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 , 50-60 Hz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Synthesizers |
|---|---|
| Súly: | 11.958 kg |
| EAN vonalkód: | 040232613487 |
| Typ produktu: | Analogový syntezátor |
| Generátory obálek: | ADSR (Attack, Decay, Sustain, Release) |
| Počet VCO: | 3 |
| Barva: | Černá, Přírodní dřevo |
| Počet kláves na klávesnici: | 37 |
| Typ displeje: | LCD |
| Modulační kolečko: | Ano |
| Pitch-bend kolečko: | Ano |
| Arpeggiator: | Ano |
| Filtry: | Žebříčkový filtr |
| Výška: | 170 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 375 mm |
| Napájecí konektor: | Napájecí konektor |
| CV vstup: | Pitch, Volume, Filter, Keyboard Gate |
| Instrumentální vstup TS 1/4" (6,35 mm): | 1 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm): | 1 |
| USB port: | Ano |
| MIDI vstup: | Ano |
| Výstup TS 1/4" (6,35 mm): | 1 |
| MIDI výstup: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 , 50-60 Hz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

