LG QNED AI 55QNED70A6A 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete
Kód: TVALG-LCD0746
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG QNED AI 55QNED70A6A 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete| Bluetooth profilok | A2DP |
| Internetböngésző | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 84 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 105 kWh |
| Energiatakarékos mód | Igen |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Állvány típusa | Állj lábakkal |
| Panelre szerelhető interfész | 300x300 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Szín | Fekete |
| TV hangmód megosztása | Igen |
| Beépített mélynyomó | Nem |
| Hangmódok | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC) | Igen |
| Hangdekóderek | Dolby Digital |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangszórók száma | 2 |
| Súly (állvány nélkül) | 11,5 kg |
| Állványmélység | 23,5 cm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 1236 mm |
| Állvány szélessége | 112,4 cm |
| Mélység (állvány nélkül) | 67,9 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 718 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 772 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 1236 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 235 mm |
| Súly (állvánnyal) | 11,6 kg |
| Csomagolási mélység | 142 mm |
| Súly csomagolással együtt | 15,8 kg |
| Csomag szélessége | 1360 mm |
| Csomag magassága | 845 mm |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió | 1.4 |
| PC bemenet (D-Sub) | Nem |
| RF portok száma | 2 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| Közös interfész (CI) | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC) | SimpLink |
| Közös interfész Plus (CI+) | Igen |
| Digitális optikai audiokimenet | 1 |
| HDMI portok száma | 3 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Többnézetű | Igen |
| Vezérlés okostelefonon keresztül | Igen |
| Játék jellemzői | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Játékoptimalizáló, HGiG, Változó képfrissítési gyakoriság (VRR) |
| Képfeldolgozó | α7 Gen8 mesterséges intelligencia processzor 4K felbontásban |
| HDR-támogatás | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Hibrid log-gamma (HLG), nagy dinamikatartományú 10 (HDR10), filmkészítői mód |
| DVD lejátszó | Nem |
| Játékmód | Igen |
| Médialejátszás | AV1, HEVC/H.265, VP9 |
| Felirat funkció | Igen |
| Teletext funkció | Igen |
| Processzormagok száma | 4 |
| LED háttérvilágítás típusa | Közvetlen LED |
| Natív frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 139 cm |
| Kijelzőtechnológia | QNED |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Kijelző átlója | 139,7 cm (55") |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Hangprojektor mellékelve | Nem |
| Távirányító | Igen |
| Számítógépállvány | Igen |
| Digitális jelformátum | DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2 |
| Tuner típusa | Analóg és digitális |
| Működik az Amazon Alexával | Igen |
| OSD nyelvek száma | 38 éves |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel | Nem |
| Alapvető szállodai mód | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel | Igen |
| Hangos útmutató | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Programozható intervallum | 8 nap |
| Apple AirPlay 2 támogatás | Igen |
| Okostévé | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | WebOS |
| Internetes tévé | Igen |
| Operációs rendszer verziója | 25 |
| LG technológia (AV/TV) | LG Sound Sync, WebOS Smart TV, WOW Orchestra, AI Acoustic Tuning, Bluetooth Surround Ready, ThinQ™, AI Sound Pro, AI Super Upscaling 4K, Dynamic Tone Mapping Pro |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2234443 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 14.92 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096456811 |
| Bluetooth profilok: | A2DP |
| Internetböngésző: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 84 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 105 kWh |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Állvány típusa: | Állj lábakkal |
| Panelre szerelhető interfész: | 300x300 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| TV hangmód megosztása: | Igen |
| Beépített mélynyomó: | Nem |
| Hangmódok: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Súly (állvány nélkül): | 11,5 kg |
| Állványmélység: | 23,5 cm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 1236 mm |
| Állvány szélessége: | 112,4 cm |
| Mélység (állvány nélkül): | 67,9 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 718 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 772 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 1236 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 235 mm |
| Súly (állvánnyal): | 11,6 kg |
| Csomagolási mélység: | 142 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 15,8 kg |
| Csomag szélessége: | 1360 mm |
| Csomag magassága: | 845 mm |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió: | 1.4 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| RF portok száma: | 2 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | SimpLink |
| Közös interfész Plus (CI+): | Igen |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Többnézetű: | Igen |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Játékoptimalizáló, HGiG, Változó képfrissítési gyakoriság (VRR) |
| Képfeldolgozó: | α7 Gen8 mesterséges intelligencia processzor 4K felbontásban |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Hibrid log-gamma (HLG), Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Filmkészítői mód |
| DVD lejátszó: | Nem |
| Játékmód: | Igen |
| Médialejátszás: | AV1, HEVC/H.265, VP9 |
| Felirat funkció: | Igen |
| Teletext funkció: | Igen |
| Processzormagok száma: | 4 |
| LED háttérvilágítás típusa: | Közvetlen LED |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 139 cm |
| Kijelzőtechnológia: | QNED |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelző átlója: | 139,7 cm (55") |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Hangprojektor mellékelve: | Nem |
| Távirányító: | Igen |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Digitális jelformátum: | DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2 |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 38 éves |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel: | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Nem |
| Alapvető szállodai mód: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Hangos útmutató: | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Programozható intervallum: | 8 nap |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Okostévé: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | WebOS |
| Internetes tévé: | Igen |
| Operációs rendszer verziója: | 25 |
| LG technológia (AV/TV): | LG hangszinkron, WebOS okostévé, WOW Zenekar, AI akusztikus hangolás, Bluetooth surround-kompatibilis, ThinQ™, AI Sound Pro, AI szuper felskálázás 4K-val, Dinamikus hangtérképezés Pro |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2234443 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

