LG QNED 50QNED80A3A televizor 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0696
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG QNED 50QNED80A3A televizor 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 60 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 90 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Automatická úprava hlasitosti | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Hmotnost (bez stojánku) | 13 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1123 mm |
| Výška (bez stojánku) | 652 mm |
| Hloubka stojanu | 25,7 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 29,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 257 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1123 mm |
| Výška (s podstavcem) | 720 mm |
| Šířka stojanu | 94,1 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 13,4 kg |
| Hloubka balení | 152 mm |
| Výška balení | 775 mm |
| Šířka balení | 1215 mm |
| Hmotnost včetně balení | 16,4 kg |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Common interface (CI) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Počet RF portů | 2 |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), Filmmaker Mode, Dynamic Tone Mapping |
| Multi View | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Local Dimming |
| Podporované formáty zvukových souborů | apt-X, PCM, HE-AAC, AC3, MP2, MP3, AC4, EAC3, AAC |
| Podpora HDR | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Obrazový procesor | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 125,8 cm |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Technologie displeje | QNED |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Verze operačního systému | 25 |
| Varování | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV) | Magic Remote Control, Kompatibilní s Apple HomeKit, AI Sound Pro, LG Sound Sync, WOW Orchestra, AI Acoustic Tuning, ThinQ™, Bluetooth Surround Ready |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2227920 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096403488 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 60 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 90 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Barva: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Automatická úprava hlasitosti: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Hmotnost (bez stojánku): | 13 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 1123 mm |
| Výška (bez stojánku): | 652 mm |
| Hloubka stojanu: | 25,7 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 29,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 257 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1123 mm |
| Výška (s podstavcem): | 720 mm |
| Šířka stojanu: | 94,1 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 13,4 kg |
| Hloubka balení: | 152 mm |
| Výška balení: | 775 mm |
| Šířka balení: | 1215 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 16,4 kg |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Typ RF konektoru: | F, IEC |
| Common interface (CI): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Počet RF portů: | 2 |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), Filmmaker Mode, Dynamic Tone Mapping |
| Multi View: | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení: | Local Dimming |
| Podporované formáty zvukových souborů: | apt-X, PCM, HE-AAC, AC3, MP2, MP3, AC4, EAC3, AAC |
| Podpora HDR: | Ano |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Obrazový procesor: | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje: | 127 cm (50") |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 125,8 cm |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| LED podsvícení: | Ano |
| Typ LED podsvícení: | Edge-LED |
| Technologie displeje: | QNED |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| Dodávané kabely: | AC |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
| Verze operačního systému: | 25 |
| Varování: | Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie LG (AV/TV): | Magic Remote Control, Kompatibilní s Apple HomeKit, AI Sound Pro, LG Sound Sync, WOW Orchestra, AI Acoustic Tuning, ThinQ™, Bluetooth Surround Ready |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2227920 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

