LG 43UL3Q-E 43"-os 4K UHD digitális reklámkijelző WebOS Wi-Fi fekete
Kód: TVALG-LCD0759
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 43UL3Q-E 43"-os 4K UHD digitális reklámkijelző WebOS Wi-Fi fekete| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Hőtermelés (maximum) | 457 227 BTU/óra |
| Hőtermelés (tipikus) | 283 208 BTU/óra |
| Áramfogyasztás | 83 Ny |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 82,5 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,5 W |
| Fogyasztás (takarékos üzemmód) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Maximális energiafogyasztás | 134 Ny |
| Keret színe | Fekete |
| Ferde él szélessége (felül) | 1,08 cm |
| Tájolás | Vízszintes/függőleges |
| Ferde szélesség (oldal) | 1,08 cm |
| Ferde él szélessége (alul) | 1,08 cm |
| Terméktervezés | Lapos digitális tábla |
| Helyszín / pozíció | Belső |
| Panelre szerelhető interfész | 200 x 200 |
| Szín | Fekete |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Kijelző magassága | 554,9 mm |
| Kijelző mélysége | 59,1 mm |
| Kijelző szélessége | 965 mm |
| Súly megjelenítése | 7,6 kg |
| Súly csomagolással együtt | 9,7 kg |
| Csomagolási mélység | 645 mm |
| Csomag szélessége | 1070 mm |
| Csomag magassága | 113 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Elektromágneses kompatibilitás (EMC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CB |
| Tápegység típusa | Belső |
| RS-232C | Igen |
| PC hangkimenet | Igen |
| HDMI portok száma | 3 |
| USB-port | Igen |
| HDMI-verzió | 2.2/1.4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| WebRTC támogatás | Igen |
| OSD menü nyelve | Portugál, hagyományos kínai, egyszerűsített kínai, török, cseh, holland, görög, olasz, angol, japán, lengyel, orosz, német, norvég, arab, francia, koreai, svéd, finn, dán, spanyol |
| Üzemidő (óra/nap) | 16/7 |
| Internetböngésző | Igen |
| Cél | Kereskedelmi |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Válasz | 8 ms |
| Natív frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| Élettartam | 30000 óra |
| Kijelző fényereje | 350 cd/m² |
| Dinamikus kontraszt | 1000000:1 |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Natív képarány | 16:9 |
| Színtelítettség | 80% |
| Panel típusa | HIRDETÉSEK |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1200:1 |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Kijelző átlója | 109,2 cm (43") |
| Szellemkép | 1% |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Távirányító | Igen |
| Mellékelt kábelek | Teljesítmény |
| Figyelmeztetés | A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladék gyűjtőhelyét., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, tartsa gyermekektől elzárva. |
| Hőmérséklet-érzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Belső memória | 8 GB |
| Operációs rendszer verziója | 6.1 |
| Biztosított operációs rendszer | WebOS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096497524 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Hőtermelés (maximum): | 457 227 BTU/óra |
| Hőtermelés (tipikus): | 283 208 BTU/óra |
| Áramfogyasztás: | 83 Ny |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 82,5 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,5 W |
| Fogyasztás (takarékos üzemmód): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 134 Ny |
| Keret színe: | Fekete |
| Ferde él szélessége (felül): | 1,08 cm |
| Tájolás: | Vízszintes/függőleges |
| Ferde szélesség (oldal): | 1,08 cm |
| Ferde él szélessége (alul): | 1,08 cm |
| Terméktervezés: | Lapos digitális tábla |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200 |
| Szín: | Fekete |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Kijelző magassága: | 554,9 mm |
| Kijelző mélysége: | 59,1 mm |
| Kijelző szélessége: | 965 mm |
| Súly megjelenítése: | 7,6 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 9,7 kg |
| Csomagolási mélység: | 645 mm |
| Csomag szélessége: | 1070 mm |
| Csomag magassága: | 113 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Elektromágneses kompatibilitás (EMC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CB |
| Tápegység típusa: | Belső |
| RS-232C: | Igen |
| PC hangkimenet: | Igen |
| HDMI portok száma: | 3 |
| USB-port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.2/1.4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| WebRTC támogatás: | Igen |
| OSD menü nyelve: | portugál, Hagyományos kínai, egyszerűsített kínai, török, cseh, holland, görög, olasz, angol, japán, lengyel, orosz, német, norvég, arab, francia, koreai, svéd, finn, dán, spanyol |
| Üzemidő (óra/nap): | 16/7 |
| Internetböngésző: | Igen |
| Cél: | Kereskedelmi |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Válasz: | 8 ms |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Kijelző fényereje: | 350 cd/m² |
| Dinamikus kontraszt: | 1000000:1 |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Színtelítettség: | 80% |
| Panel típusa: | HIRDETÉSEK |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1200:1 |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelző átlója: | 109,2 cm (43") |
| Szellemkép: | 1% |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Távirányító: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény |
| Figyelmeztetés: | A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, gyermekektől elzárva tartandó. |
| Hőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Belső memória: | 8 GB |
| Operációs rendszer verziója: | 6.1 |
| Biztosított operációs rendszer: | WebOS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

