LG 43UH5Q síkképernyős digitális tábla 109,2 cm (43") LCD Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Fekete WebOS 24/7
Kód: TVALG-LCD0760
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 43UH5Q síkképernyős digitális tábla 109,2 cm (43") LCD Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Fekete WebOS 24/7| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | SNMP |
| Maximális hőelvezetés | 423 BTU/óra |
| Áramfogyasztás | 65 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Hősugárzás | 222 BTU/óra |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 82,6 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Maximális energiafogyasztás | 124 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Keret színe | Fekete |
| Helyszín / pozíció | Belső |
| Panelre szerelhető interfész | 200 x 200 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Terméktervezés | Lapos digitális tábla |
| Tájolás | Vízszintes/függőleges |
| Szín | Fekete |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Kijelző szélessége | 971,7 mm |
| Kijelző mélysége | 29,7 mm |
| Kijelző magassága | 561 mm |
| Súly megjelenítése | 9,4 kg |
| Csomag szélessége | 1055 mm |
| Csomag magassága | 660 mm |
| Csomagolási mélység | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt | 11,3 kg |
| Felületkezelés | 25% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ErP, ENERGY STAR |
| Valós idejű óra (RTC) | Igen |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság) | 46W |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Keret szélessége | 1,14 cm |
| Beépített fényerő-érzékelő | Igen |
| HDMI portok száma | 3 |
| HDMI bemeneti portok száma | 3 |
| DVI-port | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| DisplayPort bemenet | 1 |
| RS-232C | Igen |
| USB-s verzió | 2.0 |
| PC hangkimenet | Igen |
| Infravörös távirányító bemenet | 1 |
| USB-portok száma | 2 |
| USB-port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Cél | Egyetemes |
| HDCP | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Kép mód | Energiatakarékos |
| OSD nyelvek száma | 21 |
| Üzemidő (óra/nap) | Éjjel-nappal |
| HDCP verzió | 1.4/2.2 |
| Kép a képben (PIP) | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP5X |
| Automatikus fényerő-szabályozás | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Dinamikus kontraszt | 1000000:1 |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Natív képarány | 16:9 |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Válasz | 8 ms |
| Natív frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás típusa | Él LED |
| Panel élettartama | 50000 óra |
| Színskála | 95% |
| Színmélység | 10 bit |
| Kijelző átlója | 109,2 cm (43") |
| Panel típusa | HIRDETÉSEK |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1200:1 |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Kijelző fényereje | 500 cd/m² |
| Érintőképernyő | Nem |
| Távirányító | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Akkumulátor | Igen |
| Figyelmeztetés | A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, tartsa gyermekektől elzárva., A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét. |
| Biztosított operációs rendszer | WebOS |
| Operációs rendszer verziója | webOS 8.0 |
| Számítógépes rendszer | Igen |
| Belső memória | 16 GB |
| Számítógépes rendszer típusa | Rendszer egy chipen (SoC) |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2406049 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 11.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096540725 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMP |
| Maximális hőelvezetés: | 423 BTU/óra |
| Áramfogyasztás: | 65 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Hősugárzás: | 222 BTU/óra |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 82,6 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Maximális energiafogyasztás: | 124 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Keret színe: | Fekete |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Terméktervezés: | Lapos digitális tábla |
| Tájolás: | Vízszintes/függőleges |
| Szín: | Fekete |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Kijelző szélessége: | 971,7 mm |
| Kijelző mélysége: | 29,7 mm |
| Kijelző magassága: | 561 mm |
| Súly megjelenítése: | 9,4 kg |
| Csomag szélessége: | 1055 mm |
| Csomag magassága: | 660 mm |
| Csomagolási mélység: | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,3 kg |
| Felületkezelés: | 25% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ErP, ENERGY STAR |
| Valós idejű óra (RTC): | Igen |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 46 W |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Keret szélessége: | 1,14 cm |
| Beépített fényerő-érzékelő: | Igen |
| HDMI portok száma: | 3 |
| HDMI bemeneti portok száma: | 3 |
| DVI-port: | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| DisplayPort bemenet: | 1 |
| RS-232C: | Igen |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| PC hangkimenet: | Igen |
| Infravörös távirányító bemenet: | 1 |
| USB-portok száma: | 2 |
| USB-port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Cél: | Egyetemes |
| HDCP: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Kép mód: | Energiatakarékos |
| OSD nyelvek száma: | 21 |
| Üzemidő (óra/nap): | Éjjel-nappal |
| HDCP verzió: | 1.4/2.2 |
| Kép a képben (PIP): | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP5X |
| Automatikus fényerő-szabályozás: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Dinamikus kontraszt: | 1000000:1 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Válasz: | 8 ms |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás típusa: | Él LED |
| Panel élettartama: | 50000 óra |
| Színskála: | 95% |
| Színmélység: | 10 bit |
| Kijelző átlója: | 109,2 cm (43") |
| Panel típusa: | HIRDETÉSEK |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1200:1 |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Távirányító: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Akkumulátor: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, gyermekektől elzárva tartandó., A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét. |
| Biztosított operációs rendszer: | WebOS |
| Operációs rendszer verziója: | webOS 8.0 |
| Számítógépes rendszer: | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Számítógépes rendszer típusa: | Rendszer egy chipen (SoC) |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2406049 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

