Lenovo Legion Go S 8ARP1 hordozható játékkonzol 20,3 cm (8") 512 GB Érintőképernyő Wi-Fi Fehér
Kód: KSLLEVPRZ0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion Go S 8ARP1 hordozható játékkonzol 20,3 cm (8") 512 GB Érintőképernyő Wi-Fi Fehér| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Adathordozó típusa | SSD-meghajtó |
| Beépített memóriakapacitás | 512 GB |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Akkumulátor kapacitása | 55,5 Wh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Forrás típusa | USB/Akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 15,4 óra |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| USB tápellátási verzió | 3.0 |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| USB tápellátás | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | 15,4 óra |
| Szín | Fehér |
| Analóg karok | Igen |
| Beépített érintőpad | Igen |
| Játékkiegészítők | Nézet gomb, Menü gomb, Irányváltó gomb |
| Hangerőszabályzó | Gombok |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Szín neve | Gleccserfehér |
| Súly | 740 g |
| Magasság | 43,4 mm |
| Mélység | 127,5 mm |
| Szélesség | 298,5 mm |
| Csomag szélessége | 421 mm |
| Csomag magassága | 184 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,7 kg |
| Csomagolási mélység | 117 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ErP |
| Jótállási időszak | 1 év/évek |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB4 portok száma | 2 |
| Típus | AMD Radeon grafika |
| Biztosított operációs rendszer | Ablakok |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Belső memória | 16000 MB |
| Professzor építészete | AMD Zen 2 |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,3 GHz |
| SSD formátum | M.2 |
| Operációs rendszer verziója | Windows 11 Home |
| Belső memória típusa | LPDDR5x |
| Platform | Légió Go |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor órajelsebessége | 3000 MHz |
| Memóriafrekvencia | 6400 MHz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 35 °C |
| Kijelző fényereje | 500 cd/m² |
| Érintéstechnológia | Többpontos érintés |
| Kijelző átlója | 20,3 cm (8") |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző | IPS |
| Képarány | 16:10 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Érintőképernyő | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Mérgező anyagokat tartalmazhat., A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne dobja a háztartási hulladékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable consoles |
|---|---|
| Súly: | 1.65 kg |
| EAN vonalkód: | 198155700187 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Adathordozó típusa: | SSD-meghajtó |
| Beépített memóriakapacitás: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Akkumulátor kapacitása: | 55,5 Wh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Forrás típusa: | USB/Akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 15,4 óra |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| USB tápellátási verzió: | 3.0 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített, Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 15,4 óra |
| Szín: | Fehér |
| Analóg karok: | Igen |
| Beépített érintőpad: | Igen |
| Játékkiegészítők: | Nézet gomb, Menü gomb, Irányított kereszt |
| Hangerőszabályzó: | Gombok |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Anyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Szín neve: | Gleccserfehér |
| Súly: | 740 g |
| Magasság: | 43,4 mm |
| Mélység: | 127,5 mm |
| Szélesség: | 298,5 mm |
| Csomag szélessége: | 421 mm |
| Csomag magassága: | 184 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,7 kg |
| Csomagolási mélység: | 117 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ErP |
| Jótállási időszak: | 1 év/évek |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB4 portok száma: | 2 |
| Típus: | AMD Radeon grafika |
| Biztosított operációs rendszer: | Ablakok |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Belső memória: | 16000 MB |
| Professzor építészete: | AMD Zen 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,3 GHz |
| SSD formátum: | M.2 |
| Operációs rendszer verziója: | Windows 11 Home |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x |
| Platform: | Légió Go |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor órajelsebessége: | 3000 MHz |
| Memóriafrekvencia: | 6400 MHz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 35 °C |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Érintéstechnológia: | Többpontos érintés |
| Kijelző átlója: | 20,3 cm (8") |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző: | IPS |
| Képarány: | 16:10 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Mérgező anyagokat tartalmazhat., A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

