Google Pixel 10 Pro 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 512 GB 4870 mAh Černá
Kód: TKOGOGSZA0082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Google Pixel 10 Pro 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 512 GB 4870 mAh Černá| Typ procesoru | |
| Koprocesor | Ano |
| Model koprocesoru | Titan M2 |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| MIMO | Ano |
| NFC | Ano |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 3G | UMTS |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 1900, 900, 850 MHz, 800, 1800 MHz |
| Standardy 4G | LTE |
| Standard 5G | Sub6 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth | Ano |
| Kapacita paměti RAM | 16 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 512 GB |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 30 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 7,5 W |
| Specifická míra absorpce hlavy (USA) | 0,99 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (USA) | 0,99 W/kg |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 8,6 mm |
| Výška | 152,8 mm |
| Hmotnost včetně balení | 316 g |
| Hmotnost | 207 g |
| Šířka | 72 mm |
| Šířka balení | 80 mm |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Výška balení | 19 mm |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Podpora Google aplikací | Google Cast |
| Platforma | Android |
| Tísňové volání SOS (satelit) | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Hustota pixelů | 495 ppi |
| Hloubka barev | 24 bit |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Podpora HDR | Ano |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 16 cm (6.3") |
| Rozlišení displeje | 1280 x 2856 px |
| Typ panelu | OLED |
| Kontrastní poměr (typický) | 2000000:1 |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 42 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,68 |
| Noční režim | Ano |
| Zorné pole přední kamery | 103° |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/2.55" |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 123° |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.3" |
| Režim portrétu | Ano |
| Druh stabilizátoru obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 22° |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Panorama | Ano |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 48 MP |
| Zorné pole zadní kamery | 82° |
| Časosběrný režim | Ano |
| Video stabilizátor | Ano |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 1,7 |
| Audio zoom | Ano |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/2.55" |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Redukce šumu větru | Ano |
| Makrofotografie | Ano |
| Kapacita baterie | 4870 mAh |
| AC adaptér | Ne |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Počet mikrofonů | 3 |
| Média pro přehrávání | HEVC, H.265, AV1, H.264, AVC, VP9 |
| Reproduktory | Stereo |
| BeiDou | Ano |
| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Galileo | Ano |
| NavIC | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | A |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Výdrž baterie na cyklus | 3069 min |
| Třída opravitelnosti | B |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Magnetický senzor | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Barometr | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 840353925540 |
| Processzor típusa: | |
| Társprocesszor: | Igen |
| Társprocesszoros modell: | Titán M2 |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| KÍVÜL: | Igen |
| NFC: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G szabványok: | UMTS |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 900, 800, 1800 MHz |
| 4G szabványok: | LTE |
| 5G szabvány: | Sub6 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| RAM-kapacitás: | 16 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 30 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 7,5 W |
| Fej fajlagos abszorpciós rátája (USA): | 0,99 W/kg |
| Fajlagos testabszorpciós ráta (USA): | 0,99 W/kg |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 8,6 mm |
| Magasság: | 152,8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 316 g |
| Súly: | 207 g |
| Szélesség: | 72 mm |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Csomag magassága: | 19 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Cast |
| Platform: | Android |
| SOS segélyhívás (műhold): | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Pixelsűrűség: | |
| Színmélység: | 24 bit |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 16 cm (6,3") |
| Kijelző felbontása: | |
| Panel típusa: | OLED |
| Kontrasztarány (tipikus): | 2000000:1 |
| Videofelvételi módok: | 1080p |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Előlapi kamera felbontása: | |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.68 |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Előlapi kamera látómezője: | |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,55" |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 123° |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,3" |
| Portré mód: | Igen |
| Képstabilizátor típusa: | Elektronikus képstabilizátor (EIS), Optikai képstabilizátor (OIS) |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 22° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Panoráma: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 48 MP |
| Hátsó kamera látómezője: | 82° |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.8 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 1.7 |
| Hangnagyítás: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,55" |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Szélzaj csökkentése: | Igen |
| Makrofotózás: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 3 |
| Médialejátszás: | HEVC, H.265, AV1, H.264, AVC, VP9 |
| Hangszórók: | Sztereó |
| BeiDou: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| NavIC: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1000 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Javíthatósági osztály: | B. |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Mágneses érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

