GIGABYTE MS03-CE0 alaplap Intel C741 LGA 4677 (Socket E) ATX
Kód: PLGGIGSIN0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE MS03-CE0 alaplap Intel C741 LGA 4677 (Socket E) ATX| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorfoglalat | LGA 4677 (E foglalat) |
| Kompatibilis processzorok | Intel® Xeon® |
| LAN-vezérlő | Intel® I210-AT |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel C741 |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Alaplap típusa | ATX |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows Server 2022 (x64) |
| Szélesség | 304,8 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Csomag szélessége | 360 mm |
| Csomagolási mélység | 330 mm |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 4800, 5600 |
| Maximális RDIMM memória | 96 GB |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma | 8 |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 6 csatorna |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Aspeed AST2600 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–95% |
| Mellékelt kábelek | SATA |
| M.2 foglalatok száma (M) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 5 |
| PCI Express x8 (5.x generáció) bővítőhelyek | 2 |
| Támogatott tárolási interfészek | SATA III |
| RAID-szintek | 0, 1, 5, 10 |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 12 |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| COM portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| VGA portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 1.69 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331849597 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorfoglalat: | LGA 4677 (E foglalat) |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Xeon® |
| LAN-vezérlő: | Intel® I210-AT |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel C741 |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows Server 2022 (x64) |
| Szélesség: | 304,8 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomag szélessége: | 360 mm |
| Csomagolási mélység: | 330 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4800, 5600 |
| Maximális RDIMM memória: | 96 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 8 |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 6 csatorna |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Aspeed AST2600 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–95% |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 5 |
| PCI Express x8 (5.x generáció) bővítőhelyek: | 2 |
| Támogatott tárolási interfészek: | SATA III |
| RAID-szintek: | 0, 1, 5, 10 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 12 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| COM portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| VGA portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

