BYCZKU Protein Byczku csokoládé, 1000 g
Kód: OISMD1ODB0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BYCZKU Protein Byczku csokoládé, 1000 g| Összeg | 1 |
| Összetétel | Aroma, Tejfehérje-koncentrátum, Só, Szójalecitin, Szukralóz |
| Aroma | Csokoládé |
| Terméktípus | Por |
| Kapacitás | 1 kg |
| Terméktípus | Fehérjekiegészítő |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Ajánlott felhasználás | Napközben |
| Cél | Regeneráció, Támogatja az izomépítést |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Gyermekektől elzárva tartandó., Ha bármilyen egészségügyi problémája van vagy gyógyszert szed, használat előtt konzultáljon orvosával. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Proteins |
|---|---|
| Súly: | 1.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5908288964494 |
| Összeg: | 1 |
| Összetétel: | Aroma, Tejfehérje-koncentrátum, Só, szójalecitin, szukralóz |
| Aroma: | Csokoládé |
| Terméktípus: | Fehérjekiegészítő |
| Kapacitás: | 1 kg |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Ajánlott felhasználás: | Napközben |
| Cél: | Regeneráció, Támogatja az izomépítést |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Gyermekektől elzárva tartandó., Ha bármilyen egészségügyi problémája van, vagy gyógyszert szed, használat előtt konzultáljon orvosával. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

