Buff nehézsúlyú merinógyapjú multifunkciós sál - indigó
Kód: ODMBFFCAK0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buff nehézsúlyú merinógyapjú multifunkciós sál - indigó| Nem típusa | Egynemű |
| Sima | Igen |
| Nyújtás | Igen |
| Kor | Felnőtt |
| Fő termék színe | Indigó |
| Nyomtatási média súlya | 600 g/m2 |
| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Anyag | Merinógyapjú |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Nyak tartozék típusa | Nyakvédő |
| Cél | Kandallópárkány, Sál, Kalap, Maszk, Nyakkendő |
| Kétoldalas | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scarves, scarfs, chimneys |
|---|---|
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 8428927535535 |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Sima: | Igen |
| Nyújtás: | Igen |
| Kor: | Felnőtt |
| Fő termék színe: | Indigó |
| Nyomtatási média súlya: | 600 g/m2 |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Anyag: | Merinógyapjú |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Nyak tartozék típusa: | Nyakvédő |
| Cél: | Kandallópárkány, Sál, Sapka, Maszk, Nyakkendő |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

