Buff Merino Midweight Multifunkcionális Pánt Szürke
Kód: ODMBFFCAK0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buff Merino Midweight Multifunkcionális Pánt Szürke| Nyújtás | Igen |
| Fő termék színe | Szürke |
| Anyag | Merinógyapjú |
| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Nem típusa | Férfiak |
| Nyomtatási média súlya | 250 g/m² |
| Kor | Felnőtt |
| Sima | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Nyak tartozék típusa | Nyakvédő |
| Kétoldalas | Nem |
| Cél | Kalap, Maszk, Nyakkendő, Sál, Kandallópárkány |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scarves, scarfs, chimneys |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| EAN vonalkód: | 8428927270764 |
| Nyújtás: | Igen |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Anyag: | Merinógyapjú |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Nem típusa: | Férfiak |
| Nyomtatási média súlya: | 250 g/m² |
| Kor: | Felnőtt |
| Sima: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Nyak tartozék típusa: | Nyakvédő |
| Kétoldalas: | Nem |
| Cél: | Sapka, Maszk, Nyakkendő, Sál, Kandallópárkány |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

