BUFF MERINO LIGHTWEIGHT multifunkcionális pánt felnőtteknek SOLID BARK
Kód: ODMBFFCAK0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BUFF MERINO LIGHTWEIGHT multifunkcionális pánt felnőtteknek SOLID BARK| Legjobb felhasználás | Életmód |
| Média súlya | 125 g/m² |
| Lélegző | Igen |
| Anyag | Hullám |
| Nem típusa | Egynemű |
| UV-védőfaktor | Igen |
| Fő termék színe | Barna |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Nyak tartozék típusa | Nyakvédő |
| Szélesség | 245 mm |
| Hossz | 700 mm |
| Súly | 47 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scarves, scarfs, chimneys |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| EAN vonalkód: | 8428927404145 |
| Legjobb felhasználás: | Életmód |
| Média súlya: | 125 g/m² |
| Lélegző: | Igen |
| Anyag: | Hullám |
| Nem típusa: | Egynemű |
| UV-védőfaktor: | Igen |
| Fő termék színe: | Barna |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Nyak tartozék típusa: | Nyakvédő |
| Szélesség: | 245 mm |
| Hossz: | 700 mm |
| Súly: | 47 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

