Buff Merino Lightweight Jr Solid gyerek merinógyapjú nyakmelegítő Rózsaszín
Kód: ODMBFFCAK0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buff Merino Lightweight Jr Solid gyerek merinógyapjú nyakmelegítő Rózsaszín| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Anyag | Merinógyapjú |
| Nyújtás | Igen |
| Fő termék színe | Rózsaszín |
| Média súlya | 125 g/m² |
| Sima | Igen |
| Kor | Gyermekek |
| Nem típusa | Lány |
| Cél | Sál, Kandallópárkány, Kalap, Maszk, Nyakkendő |
| Figyelmeztetés | Tartsa távol a terméket tűztől és magas hőmérséklettől., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a termék nem sérült., Az anyag károsodásának elkerülése érdekében ajánlott a címkén található utasításoknak megfelelően mosni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scarves, scarfs, chimneys |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 8428927584359 |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Anyag: | Merinógyapjú |
| Nyújtás: | Igen |
| Fő termék színe: | Rózsaszín |
| Nyomtatási média súlya: | 125 g/m² |
| Sima: | Igen |
| Kor: | Gyermekek |
| Nem típusa: | Lány |
| Cél: | Sál, Kandallópárkány, Sapka, Maszk, Nyakkendő |
| Figyelmeztetés: | Tartsa távol a terméket a tűzforrásoktól és a magas hőmérséklettől., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a termék nem sérült., Az anyag károsodásának elkerülése érdekében ajánlott a címkén található utasítások szerint mosni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

